www.sudzibas.lv Stell Holding Apšaubāma servisa kvalitāte

Stell-Holding Liepājā - Apšaubāma servisa kvalitāte

Apšaubu šīs kompānijas darbības / servisa kvalitāti. Viņu mājas lapā teikts - mums ir veiksmīgi darījumi un apmierināti klienti, utt. Es gan tā neteiktu.

Kādu laiku atpakaļ vēlējos iegādāties firmas mājas lapā reklamēto nekustamo īpašumu. Kamēr ar viņiem sazinājos, tas prasīja zināmas pūles - uz e-pastiem neatbildēja, uz telefonu - atbildēja, bet tikai ar kādu 7. Piegājienu.

Bijām apskatīt īpašumu - šķita, viņiem vispār nav nekādas intereses to pārdot. Ne papildus informācija tika sniegta, ne konkrētas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem - saruna par un ap, bet tai pat laikā nekādas skaidrības. Bija sajūta, ka viņiem ir ko slēpt.

Kad lūdzām uzrādīt papildus dokumentus, bija visādas atrunas. Bet - ja pērku nekustamo īpašumu, man ir tiesības zināt, kas ir tas, ko es pērku un vai nav kādu apgrūtinājumu, kas mūs vēlāk pārsteigtu.

Ļoti grūti bija sastrādāties ar šo uzņēmumu, kā rezultātā nolēmām neiegādāties attiecīgo īpašumu. Viņi ne konsultēja par gaidāmo pirkšanas procesu, ne sniedza papildus informāciju. Viņi vispār nebija gatavi potenciālai sadarbībai. Ļoti slikts klientu serviss un komunikācija.

9 9wave 03.06.2022

Pilnīgi piekrītu sūdzībā rakstītam! Šai krievu biznesslēdijai interesē tikai ātra peļņa nesmādējot negodīgas reklāmas. Visu laiku meli mūsu saskarē līda kā īleni no maisa. Protams, arī klaja necieņa pret mūsu Valsti un tās likumiem...