Statoil - Serviss

Nesen iepirkos Kalnciema ielas 88 , Statoila..Liekas ka vadībai vajag izskatīt pārdevējas Anetes uzvedību un apkalpošanas kultūru, aiz kases knapi var pagosīties, un vēl ar plikām rokām hot dogu taisa , tas ir normāli , ja nu viņa pirms tam ir bijusi tualetē?! Liekas ka pirms darba uzsākšanas nav noinstruēta kārtīgi. Nu ko lai saka PVD ieviesīs tur kārtību.

V

J Janis 13.04.2016

Katrs darbinieks ir izgājis higiēnas kursus pirms strādāt pārtikas sfērā, un zin tādas elementāras lietas, kā piem, roku mazgāšana pēc tualetes utt. Statoilā eksistē arī nakts maiņas, iespējams meitene vienkārši bija sagurusi.. Nav nepieciešamības celt tādu paniku, jūs pats droši varat aiziet kasei otrā pusē un parādīt kā vajag.

V valera 222 13.04.2016

Baigais aizstavis?! Kuru klientu interese ,nakts maiņa vai dienas maiņa ,nemāk strādāt lai atbrīvo vietu. Tiešām visi normāli cilvēki zin -elementāras lietas,bet šai tās ir svešas! Domāju Jāni ka šis tavs komentārs te ir lieks. Gan jau vadība tiks gala :D

S Statoil Support Pārstāvja atbilde 20.04.2016

Labdien!
Ātrās uzkodas tiek pagatavotas saskaņā ar uzņēmumā izstrādātām pārtikas drošības pagatavošanas prasībām, kas paredz obligātu roku mazgāšanu un dezinfekciju pirms ātro uzkodu pagatavošanas un gadījumos, ja produkta pagatavošanā izejvielas tiek ņemtas ar rokām vai notiek tieša saskare ar rokām, tad papildus tiek izmantoti ari vienreizlietojamie cimdi.