www.sudzibas.lv Statoil Nekaunīga parevidēja

Statoil - Nekaunīga parevidēja

Biezi eju Statoil kaut ko iepirkt darbdienas, cik biju Statoil zem Vanšu tilta nereizi netrāpījos uz šo pārdevēju, bet kad saskāros ar viņu sapratu ka šai pārdevējai laikam pieder Statoils :D, es biju kopa ar kolēģi viņš viņu mazlietiņ pazina tā ka ari bieži iepērkas tur, bet pēc tā gadījuma viņas maiņa viņš neiet iepirkties. Viss bija ka parasti ļoti civili Statoila, tur par to cepuri nost, bet kad piegājām pie kases mūs apkalpoja/"atšuva" tā ka vairs neko negribējās, bet būtība bija tāda ka viņa vienkārši stāvēja un sarunājas ar kaut kādu džeku krievu valoda, mazlietiņ uzgaidot mēs saprātam ka tas turpināsies ilgi, tā ka džēks neko nepirka paprasījām šai pārdevējai vai viņa jau nevar mūs apkalpot, uz ko viņa mums pateica paaugstināta toņi (labāk nedzirdēt ka viņa kropļo latviešu valodu, viņai vispār kategorija atbilst) jūs man te neesat nekādi "slēptie pircēji" uzgaidīsiet, es ar kolēģi jau sen neesmu kāds puika lai man tāda toni kāds vispār kaut ko nosaka, strādāju ar kolektīva kur disciplīna ir noteicoša. Mēs ar kolēģi no sakuma nesaprotoši paskatījusies viens uz otru, pēc ka viņa ieraugot mana kolēģa seju pateica "nu labi davajte", kad viņa izsita uz kases aparta mūsu pirkumus un pateica cenu es viņai iedevu karti, bet viņa man "a uzreiz pateikt nevarēji ka ar karti" es saku a kāda starpība, pirmo reiz man to prasa, viņa paklusa un paņēma to pēc visam manipulācijām ar to viņa vienkārši nometa manu karti uz letes un saka tālāk krievu valoda sarunāties ar to džeku, ka man pastatīja pēc tam darba kolēģis tas bija taksists kurus tur ir papilnam un šitā pārdevēja visu laiku tā darot sava darba vieta!
Labi saprotu ka viņu ne viens neatlaidis kaut vajadzētu, lai pamācītos latviešu valodu un saskarsmes kultūru ar pārējiem pircējiem nevis tikai ar taksistiem! Vienkārši gribējās izteikties un uzzināt vai daudziem cilvēkiem bija negatīvs paliekūms pēc viņas apkalpošanas un viņas mežonīgiem skatieniem.
Ludzu nerakstīt viņas darba kolēģus cik viņa ir laba, mēs to visi jau labi zinām, ka es to jau redzēju viena no iepriekšējam sūdzībām par Statoil, man sak liekties ka Statoil vadība tikai gaida lielus skandālus, bet tā dzīvo ka "Brežņeva zastoja" laikos.

A Anna 09.09.2009

Reāli, sanāk situācija, ka kādam cilvēkam, vai paziņam pa ceļam iegriežoties Statoilā vienkārši jāizliekas, ka ar pārdevēju (vienalga kuru) nav pazīstami, un sarunāties ir kategoriski aizliegts, pat sasveicināties... Smieklīgi!!! Bet nu, iedomājeis situāciju, pārdevējs kko pasaka kādam klientam, pa to laiku stāvot ar muguru pret durvim, durvis atveras vaļā ... Pārdevējs neieraudzīja to otro klientu, vai nesadzirdēja, ka durvis atverās vaļā... Tas otrs klients klusiņām pienāk pie kases un stāv, kamēr pārdevējs kārto kafijas servisu, paralēli (varbūt) kaut ko pasakot pirmajam klientam... pagriežoties, pārdevējs skrien pie kases, lai to otro klientu apkalpotu, bet viņš tomēr paliek neapmierināts, pat ja viņu apkalpo ļoti labi, jo viņam bija jāpastāv kādas 20 sekundes ... Pie tam vēl, ja tam klientam ir slikts garīgais... Sorry, bet nu... nedomāju, ka ta tas ir kaut kas ārpratīki slikts un rupjš! Cilvēki bija un paliek cilvēki! Nez kapēc tad man ta nebij gadījies, un nez kapēc es varu pagaidīt tās 20 sekundes, kamēr pārdevējs atskrien pie kasēm... Arī diezgan bieži tur iegriežos, tieši tajā Statoilā, un pat man bija slikts garīgais tie pārdevēji vienmēr to uzlabo, tajā skaitā arī tā meitene.
Neuzskatu, ka tas ir objektīvi - secināt kaut ko, no vienas vēstules, kura acimredzot ir uzrakstīta vadoties uz personīgiem iemēsliem.

K Koronavirus 15.03.2020

У нас в стране , что русский запретили? Она разговаривала на русском) это конечно ужасно. Но мил человек,что ты будешь делать 300 км от Риги? Там же могут говорить на литовском или эстонском ,а не дай бог если ты не знаешь эти языки ,то могут заговорить на русском ,ну или английском,как это пережить?))). Границы Нашего гос языка ,весьма малы. А население рускоязыное близко к 50% ,просто Большая часть в статусе не граждан. Вот если бы она говорила на китайском, то да. Удивил бы