www.sudzibas.lv Stāsts par LAURU REĶI Stāsts par LAURU REĶI

Stāsts par LAURU REĶI - Stāsts par LAURU REĶI

Stāsts par LAURU REĶI (attēlā) visiem jau ir labi zināms - šī sieviete, it kā tūrisma aģentūras "Ceļojums Tev" vadītāja, piedāvā izdevīgus piedāvājumus tūrisma braucieniem, iekasē no cilvēkiem naudu, bet pat nedomā par šo naudu pasūtīt lidmašīnas biļetes, rezervēt viesnīcas... Arī ar mums notika tieši tas pats.
Aicinu visus apkrāptos neslinkot, bet doties uz policiju rakstīt iesniegumus par krāpniecību! Laura Reķe ir nekaunīga mele, kurai joprojām pietiek "iekšu" gan atbildēt uz telefona zvaniem, gan tikties ar apkrāptajiem, solot, ka visas atbildes tiks saņemtas vēlāk. Nežēlojiet ne viņu, ne viņas bērnus, ar kuriem viņa mēģina iežēlināt Latviju portālā TVNet. Man vēl joprojām nav skaidrs, vai šī naudas izkrāpšana Laurai bijusi kāda stratēģija, vai viņai vienkārši ir ļoti izteikts smadzeņu trūkums (jo, cik saprotams no jau senākiem "cietušajiem", Laura iekūlusies nepatikšanās un uzstājīgiem klientiem naudu atgriezusi, to izkrāpjot no citiem "lētticīgajiem").
Latvijā ir jābūt vismaz kaut kādai likuma varai! Parādīsim šai krāpniecei, ka viņai ir jāatbild likuma priekšā! Galu galā ir neskaitāmas sievietes - mātes, kurām arī nepietiek naudas gluži visām vajadzībām, bet viņas tomēr nekaunīgi neapkrāpj pusi Latvijas, izsniedzot viltotus ceļojumu dokumentus, vai labākajā gadījumā aizsūtot vienvirziena ceļojumā uz vietu, kur viesnīca nav rezervēta un par to jāmaksā dubultā.
Lauras Reķes vieta ir cietumā! Varbūt tur viņa beidzot vismaz kaut drusciņ nožēlotu savu izdarīto!

I

L Laura Reke 26.10.2013

Mīļie mani klienti, man tiešām ir ļoti žēl. Jūs varat griezties policijā, draudēt man, bet jūs par velti tērējat savu laiku un nervus. Pateicoties Latvijas likumdošanai es jūtos neaizskarta. Es vienmēr varu piesegties ar bērniem un aprēķinu kļūdām. Samierinaties, jūs zaudējāt, bet es nopelnīju bišķiņ naudas. Nauda nāk un aiziet, bet dzīve turpinās. Es neesmu zagle, vienkārši darījums nenotika un es jums neko neatgriezīšu. Un vēl atceraties, ka jūs noslēdzāt līgumu ar SIA Ceļojums Tev, nevis ar Lauru Reķi, tātad visas pretenzijas adresējiet firmai. Personīgi man ar šo firmu drīz vairs vispār nebūs nekādu saistību.
Man pašlaik arī ir daudz bizness ideju, tās es ceru realizēt ar jūsu palīdzību, iespējams ar savu jaunu firmu.

Jūsu Laura

C Casandra 06.11.2013