www.sudzibas.lv StarSpace Slikts serviss

SIA StarSpace, observatorija - Slikts serviss

Attieksme ļoti rupja, nievājoša, nerunājot jau par apkārtējo vidi - viss nekopts, netīrs, nekārtīgs. Aizbraucām veselu gaisa gabalu, lai iepazītos ar kaut ko neierastu, zvaigžņotu. Bet... Norādes noveda tumšā lauku sētā ar rejošiem suņiem. Bail kāpt ārā, zvanām, saka -nu ko, ejiet iekšā! Pirmā doma, vai nav bīstami atstāt mašīnu.. Saņemamies, ja jau esam atbraukuši, izkāpjam no mašīnas, nāk pretī vīrietis ar tekstu - dodaties tālāk un pēc brīža, kad stāvējām pie durvīm - kāpēc neejat iekšā, jūs te tā ilgi varat stāvēt... Mums bija trīs Pērkam kopā un viens Cherry kupons, tālāk mums saka, ka Cherry ir bankrotējis, un pavēles tonī paziņo, ka mums šobrīd ir divas iespējas, vai nu tie, kuriem ir Cherry, brauc prom, vai maksā pilnu summu! Rezervējot datumu, teicu, kādi kuponi mums ir, par to, ka tos vairs neņems, netiku brīdināta, augstprātīgais saimnieks gan uzskatīja, ka taisnība viņa pusē, ka ir mani brīdinājis un par to, ka man kā patērētājam, kurš jau ir samaksājis par pakalpojumu, būtu jācieš no viņu attiecībām ar starpniekiem. Lieki piebilst, ka pēc tādas sagaidīšanas, noskaņojums uzskavēties šajā iestādē pazuda, pat ja piemaksātu mums..

K Kārpa1988 03.10.2016

Man arī ar viņiem bija nepatīkama saskarsme, aizbracu ar draudzeni, arī par kuponiem, uz itkā latviešu valodā notiekošu skatīšanos, viss bija jauki, līdz ieradās viens krievu pāris un rīkotāji nolēma visu atlikušo stāstīt krieviski, man tā nebija problēma, bet nācās draudzenei visu tulkot, tā palaižot daudz ko garām. Kā arī iepriekš (1.5h max) zvanījām, prasījām vai notiek, vai laiks labs, atbilde jā, bet beigās protams viss bija apmācies. Būtībā kaut kāds bardaks.