www.sudzibas.lv Starlex Neētiska rīcība

Starlex - Neētiska rīcība

No uzņēmuma Starlex Real Estate oficiālā epasta [slēpt]@starlex.lv tiek sūtīti uz citas, nesaistītu fiziskas personas epastu nekorektas, apvainojošas vēstules par personas nekustamā īpašuma sludinājumu portālā ss. , kur tiek novēlēts, citēju "novēlu vēl 115 gadus reklamēties par paša izfantazēto cenu". Katram ir tiesības savu īpašumu piedāvāt tirgū pēc saviem ieskatiem. Pie tam, īpašums tiek piedāvāts sadaļā maiņa, ne pārdošana. Vai nu arī iespējams, ka uzņēmuma darbinieks ar pieeju uzņēmuma epastam atrodas 1. Janvārī kādu apreibinošu vielu ietekmē, ka var atļauties ko tādu rakstīt. Aicinu cilvēkus uzmanīties no sadarbības ar šādu uzņēmumu, kur ētiskie principi tiek absolūti ignorēti.

BondsBonds 02.01.2020

Varēt jau vari, bet tādu gadījumu nav. Jebkurš tāpat prasīs reālo vērtējumu, jo mūsdienās visi pērk ar svešu naudu, bankas, un ja tas atsķirsies, tur arī viss apstāsies.

Sveicināti
Lūgšana un ticība tās saimniekam ir daudz vairāk nekā zelts, dimanti vai jebkurš cits dārgakmens. Liktenis mani ir aizkustinājis pie tevis; nevis nejauši, bet jūsu likteni noteikti izsekos kapteinis un visa Visuma saimnieks. Kungs ir gatavs jūs svētīt situācijās, kad tikai viņš var jums palīdzēt saglabāt ticību.
Es šodien ar jums sazinājos, jo ir taisnība, ka mēs viens otru nepazīstam, kas neliedz man izmantot šo žestu. Mans vārds ir Michèl Sauveur PARIENTE, dzimis 1948. gada 17. aprīlī, taču īpaša iemesla dēļ man bija jābūt piedzīvojumu meklētājam, meklējot dārgumus. Mana dzīve ir tikai ilga nopūta, kas aptraipa šo dienu, mana vienīgā vēlēšanās ir nomirt.
Es ļoti baidos, jo ārsts tikko mani informēja, ka manas sliktas veselības dēļ manas dienas ir numurētas.
Tomēr man nav sievas, bērnu vai vecāku, kuriem es varētu mantot, tāpēc es vēlētos jums nodot mantojumu (9 000 000 eiro).
Lai ļautu jums izveidot fondu uz mana vārda
un es arī vēlētos, lai jūs daļu šīs naudas sadalītu nelabvēlīgā situācijā esošiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Lūdzu, sazinieties ar mani ar visu savu informāciju, lai sazinātos ar banku, kura kopā ar jums organizēs ziedošanas procedūru.
Es lūdzu jūs izmantot šo dāvanu.
Dievs svētī tevi un dod tev spēku vadīt šo darbu
Michèl Sauveur PARIENTE