www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Neatliekamās medicīnas / pacientu pieņemšanas / brūces pārsiešana

Gaiļezers Stacionārs - Neatliekamās medicīnas / pacientu pieņemšanas / brūces pārsiešana

Labdien!Šā gada 15.aprlī manai sievai tika veikta kreisās rokas mazā pirksta operācija Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīcā un 16.aprīlī no slimnīcas viņa tika izrakstīta. Viss šajā slimnīcā bija lieliski un mājās pārbrauca ar pārsēju. Pārsējs noturējās ļoti labi līdz 20 aprīlim, kad nolēmām pēc izraksta rekomendācijas doties uz tuvāko traumpunktu uz pārsiešanu Gaiļezera slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu klīniku. Ierodoties klīnikā un nogaidot 1.5h mūs pieņēma un Dr.A.Omeļčenko rokai veica pārsiešanu, kas bija maksas pakalpojums(9.96 eur), ko uzreiz arī samaksājām un priecīgi devāmies mājās. Nākošajā dienā šis pārsējs bija nobrucis. Sazvanīju klīniku un paskaidroju, ka pārsējs nobrucis un gribētos lai roku pārsien no jauna. Mani adresēja uz dažiem citiem telefona Nr. un teica, ka varot to izdarīt atkal par maksu, jo strādā citi dakteri. Protams ar sievu gājām atkal, jo vai par maksu vai nē brūce bija jāpārsien. Šoreiz brūci pārsēja daudz savādāk un jau otro dienu apsējs ir nemainīgs, bet atkal tas bija par maksu, kas mani nedaudz pārsteidza. Paņēmu rēķinu, kuru noteikti laikā arī samaksāšu un nākošajā rītā sazvanīju klīnikas vadītāju Dr. A. Višņakovu. Paskaidroju radušos situāciju un jautāju vai par nekvalitatīvi sniegtu pakalpojumu klīnikai nevajadzētu atkārtotu pārsiešanu veikt bez maksas. Uz šo saņēmu atbildi, ka viņiem tas vispār nav jādara, ka viņi glābj tūkstošiem dzīvību(ko nenoliedzu un par to paldies) un tādi ir Ministru kabineta noteikumi. Uz jautājumu, ka bez Ministra kabineta noteikumiem eksistē arī cilvēciskais faktors un šo pārsiešanu varēja veikt arī bez maksas saņēmu jautājumu vai es viņu darbiniekus mudinot rīkoties prettiesiski.Skumji ir tas, ka šajā klīnikā attieksme nav kā pret klientiem, bet kā lūdzējiem. Nav jau tā summa 9.96Eur tik liela lai to divas reizes nevarētu samaksāt, bet darbiņš manuprāt būtu jāpadara kvalitatīvi un klinikas vadītājam nebūtu jālepojas ar tūkstošiem izglābto cilvēku(par ko viņš devis zvērestu), bet jāatver acis un jāsaprot lietas, kuras varbūt klīnikā nav līdz galam sakārtotas.

E

M mja 23.04.2015

Varejat jau nu pashi parsiet. Nebutu laiks un nauda jatere.

E ernijs 28.04.2015

Varējām, bet vadījāmies pec izraksta un Bactigras sietiņa mājās nebija. Tagad nopirku un pats pārsēju un noteikti daudz labāk nekā Neatliekamās medicīnas un pacientu pieņemšanas klīnikas dakteris. Esmu gan automehāniķis, bet sanāca labāk!

Q qwertyuio 17.02.2016

Aleksandr omelcenko doktor ot boga. po vine zav.poliklinikoi gaiezers kotoraja ne vklucila ego v spisok teh kto budet prinimat pacientov po napravlenijam ot semeinogo vraca nakazala ne ego a sotni pacientov kotorim on s 2016 g nedostupen.tolko za 25 - 30 evro.takih kak on otstranjaut dorogu - dlja bezdarei k kotorim net oceredei. k omelcenko zdali po 3-4 mesjaca .takoi zav.poliklinikoi ne mesto v medicine.ona zabila kljatvu hipokrata. a sotni pacientov ot nee postradali.uvazaemie pacienti esli hotim vernut omelcenko .priem po napravlenijam obratitsja nuzno k rukovodstvu bolnici gaiezers za otvetom pocemu ne oni resaut takie voprosi. ministr zdravohranenja daval intervu- ja ministr pacientov - a a ne vracei.pust on vernet pacientam vraca -travmatologa ot boga.

X XTAG 04.04.2018

A.Višņakovs. Neadekvāts cilvēks, komunicēt ar pacientiem neprot, Atļaujās rupji izteikties pacientu virzienā. Pat neiedziļinoties konflikta situācijā. ĀRSTS NEVAR ATĻAUTIES PATEIKT PACIENTAM ( VAĻI ATSJUDA. ) Bet A.Višņakovs to var,

B Boteggavendettaa 04.12.2019

Murgs. Traumpunkts/ uzņemšana ir neatliekamas palīdzības sniegšanai. Pārsiet varējāt jebkura procedūru istaba, pārsiešanu veic medicīnas māsa..tur pat ārsts īsti nav vajadzīgs. + Dr . Omeļčenko īsts profesionālis, kompetents, cilvēks īstajā vietā. Speciālists traumatoloģija un ortopēdijā , nevis pacientu aprūpe, kas vispār jau nu ietilpst māsas kompetencē