www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Dermatovenerologs Dr. A.Krakope

Gaiļezers Stacionārs - Dermatovenerologs Dr. A.Krakope

Не дает медицинскую помощь на русском языке. Придя на консультацию к доктору А.Кракопе, жалобы не были выслушаны. Начала вести разговор по-латышски, а при просьбе перейти на русский язык категорически отказалась, объяснив это тем что по-русски она разговаривать НЕ Умеет и НЕ ХОЧЕТ! Не поняв диагноза и плана лечения пошел к глав. врачу, который попоросил объяснить мне все по-русски и доктор незамедлительно дала всю нужную информацию на русском языке. после этого доктор пригрозила внести меня черный список пациентов чтобы я больше не мог записаться к специалисту и получить медицинскую помощь. ПОЧЕМУ ЧЕЛОВЕК НЕ МОЖЕТ ПОЛУЧИТЬ КВАЛИФИЦИРОВАННУЮ МЕДИЦИНСКУЮ ПОМОЩЬ НА РОДНОМ ЯЗЫКЕ?!

J

H He He 14.02.2012

Latvijai nav nekāda sakara ar jūsu dzimto valodu, ja es aizbrauktu uz Krieviju un runātu pie ārsta latviski interesanti, ko tas man atbildētu ja ja naturļih?

J jonibravo 14.02.2012

Обязаны давать медицискую помощь на том языке, который ты понымаешь. Передо мной были 2 немца и сними разговаривали на понятном им языке, а не на латышском! Почему я не могу получить медицинскую помощь на том языке. который я понимаю?!

A Anonīmā 15.02.2012

Nu ko? tad, kad es būšu Ķīnā un man būs nepieciešama medicīniskā palīdzība man arī tur kāds sniegs konsultāciju latviešu valodā, jo ta lūk ir mana dzimtā? :D Smieklīgs nekļūsti! Ja esi valstī, kurā Jūsu dzimtā valoda nav valsts valoda vai obligāti tā nav jāzin pakalpojuma sniedzējam (tam ir jābūt atrunātam likumā), tad Jums nav nekādu tiesību pieprasīt, lai pakalpojums tiktu sniegts Jūsus dzimtajā valodā. Labākais uz ko varat cerēt ir kāda starptautiska valoda un ja Jūs viņu nesaprotat, tad nu žēl un tā... Vispār esmu pamanījusi, ka krivvalodīgajiem ir zinamas problemas ar valodu apguvi... Parasti viņi zin 1, 5 valodas..:D viena ir krievu un pa pusei (ļoti slikti, vai pat gandrīz nemaz) kādu svešvalodu kā angļu vai vācu. Skumji, bet tas liecina tikai par tautas degradācijas pakāpi!

P.S. tad kad būsiet spējīgi iemācīties vēl kādu valodu, ne tikai krievu, tad varat cerēt uz kaut kādu pretīmnākšanu citās valstīs! Līdz tam gaudojiet vien tālāk, ka neko nesaprotat! Nevienam nav žēl!

M martemons 17.02.2013

bet nu jei bogu, ja es nemāku krieviski, tad es nerunāju krieviski. kas tur nesaprotams?

G guntars 1122 24.02.2013

Es neesmu pilsonis bet latviesu valodu zinu loti labi, gadas pat ka cilveki netic ka esmu latvietis, kada h pec es piedzimu latvija un man nav pilsonibas kada h pec man jamaksa nauda lai man butu pilsoniba un pako jus vel varat diskutet vien vard sakot bananu valsts un tas nav brinums. Runajot par arstu gan jau vins varetu parunat ari krievu valoda, anglju vai vacu vienkarsi patriots un vis tadi ir ne vien viena valsti.

V Viesīte 24.02.2013

Guntars - tatad, Jusu vecaki vainigi, ka nepiedzimat ka latvietis :))

V Viesīte 24.02.2013

Ak, jā - par tēmu - nu muļķis, ja nezin valsts valodu. Vai - ka jau te mineja - kadu starptautisko - tatad, angļu der.

M mortal 24.02.2013

Tiesi ta var intereseties, par tulka pakalpojumiem, ja nezini valsts valodu, bet neviens nedrikst pieprasit lai ar vinu runatu cita valoda. Iedomajies, ja daktere tiesam nemak krievu valodu un censtamas Tev iztulkot kluditos tulkojuma un ko tad...

A Anzhelika 25.02.2013

Вот гады, ну действительно. Тут ничего не сделаешь, по ушам не надаешь, в суд не подашь, ну обидно конечно, что такое отношение к русскоговорящим, но я уже привыкла, что латыши принципиально не хотят говорить по-русски.
P.S.
ходите к русским врачам

K klient28 06.06.2013

а чем русские рвачи лучше? Ходил больше не хожу
ХАМЛО НЕКОМПЕТЕНТНЫЕ РВАЧИ!!!

и что с того что русские они еще злее и хуже

K klient28 06.06.2013

тут вопрос уже по другому стоит

здесь дело ни в том какой национальности врач и пациент

дело в том врач ли перед вами или РВАЧ?!

Вот и все а большинство рвачи независимо от национальности и непрофессионалы хамские

ВЕДЬ ЕСЛИ ВРАЧ НАСТОЯЩИЙ ТО ДЛЯ НЕГО НЕ ИМЕЕТ ЗНАЧЕНИЯ НАЦИОНАЛЬНОСТЬ ПАЦИЕНТА

ЭТИКА И ДИАНТОЛОГИЯ МЕДРАБОТНИКА