www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Iznākums - cilvēka nāve

Gaiļezera 16. nodaļa - Iznākums - cilvēka nāve

Ir grūti ko teikt, kad cilvēka vairs nav starp dzīvajiem, laikam vienkārši izmisums dara savu!!! Nesen man tuvs cilvēks nokļuva šājā nodaļā, bet pirms tam nepilnu nedēļu nogulēja gaiļezera reanimācijā. Iemesls visam bija negaidīta nelaime, plīsa aneirisma maiss galvas asinsvadā! Labi ka sākumā visu varēja viegli likvidēt un cilvēku atgriezt pie dzīvajiem, bet tiekot 16. nodaļā murgs tikai sākās! Ne no peronāla, ne no ārstējošā ārsta nevarēja saprast lietas būtību, kaut arī tika uzdoti jautājumi par ārstēšanu un par turpmāko rehabilitāciju... beigās tikai var sagaidīt atcērtošu runu vai attieksmi! Katru dienu nesanāca pie slimnieces būt, bet kad biju varēja redzēt, ka īpaša uzraudzība smagam pacientam nebija! Sāku dot naudu sanitārēm, lai vismaz pagroza un ik pa laiciņam iedot padzerties, jo cilvēks pats neko nevar izdarīt! Runājot, par dr. Jansoni, nekad nebiju iedomājusies ka ir tik necilvēciski ārsti, runās ar tevi tikai tad kad samaksāsi aploksnē, nu vispār drausmīgi! Un tikai dēļ viņas "jaukajām" prognozēm slimnieku pēc 4 dienām izrakstīja no slimnīcas un pārveda uz rajonā slimnīcu! Pēc tam atkal turpinājās necilvēciska rīcība! Cilvēks, kurš nevar parunāt, ir vienas puses paralīze, tiek sasiets nestuvēs un aizvests ar ātrās palīdzības mašīnu kurā ir tikai šoferis bez ne kāda mediķa. Tā viņa pavadija ceļa vairāk kā 4 stundas. Un pēc tā visa viņa gulēja komā, no kuras viņa vairs nepamodās! Gribētos, lai nevienam nekas tāds neatkārtotos, jo laiku vairs nekad nevarēs pagriezt atpakaļ!

E

A andrejs 03.08.2010

No kurienes korupcija ir normāla parādība? Nezini, kur ir KNAB? Ārstiem un personālam ir jādara savs darbs un viss. Varbūt Tu gribēji labu, bet paliec līdzvainīga noziegumā, jo arī nākošais vairs nedabūs pareizu attieksmi, kamēr nesamaksās. Būtu uzmetusi tos ārstus, es vismaz tā darītu. Katrs šāds gadījums tikai audzē rokas visatļautībai un bezatbildībai. Vai viņiem tāpat nebūtu jāiedod padzerties un jāpagroza? Protams, nevienu pie dzīvajiem tas neatgriezīs, bet iesaku painteresēties, vai ārstu rīcība bija pilnīgi pareiza ārstējot pacientu.

V Vika 03.08.2010

Kad gulēju Gaiļezera slimnīcā, ginekologijas nodaļā, attieksme bija šausmīga...varbūt arī naudu gaidīja...bet naudu mēs nedevām, viens zvans MADEKKI...un viss bija ļoti labi...attieksme palika lieliskā...un bezmaksas

S sss 04.08.2010

drausmas :( izsaku dziļāko, līdzjūtību. Slimnīcas darbiniekus ir jāsoda!!!

S Santa 04.08.2010

Gaiļezera slimnīcā tā ir sistēma, tur pat jaunai sievietei ar audzēju galvā, kurai steidzami nepieciešama operācija, neķērās klāt, kamēr vīrs neatveda naudu, un tikai tad operēja. Man tas nemūžam nebūs saprotams, ka tas notiek mūsdienu Latvijā. Kādi te KNAB un MADEKKI, tikmēr cilvēks var nomirt, tajā brīdī domā tikai, kā savākt vajadzīgo summu. Kad tas reiz beigsies? Laikam nekad... Kauns, kauns un bezgalīgas dusmas uz šo sistēmu un valsti.

A andrejs 04.08.2010

Ja šo problēmu neizraus ar saknēm, ja Jūs dosiet kukuļus, tas tikai turpināsies!! Jūs nedrīkstat atbalstīt sistēmu, ejiet uz KNAB un viss. Tas ir smags noziegums no ārsta puses un neviens to nedrīkst atbalstīt, nekādos apstākļos, jo tas turpināsies tikai ar nākošajiem. Jūs neesat atbildīgi par valdības algu politiku valsts sektorā, lai ārsti saņemās un kārto šo problēmu ar viņiem. Cilvēkiem, kuri savas algas vārdā ir gatavi spēlēt uz Jūsu jūtām un cilvēku dzīvībām, nav vietas savā amatā. Nerisiniet ārstu algu problēmu, lai viņi paši par sevi cīnās!! Iesaku arī Jums cīnīties, no tā visiem mums būs labāk.

D denis 26.08.2010

Nekad nedomāju ka Latvijā var aiziet necilvēcībā tik tālu. Tieši šobrīd saskaros tieši ar tādu attieksmi no personāla ja to var saukt par personālu kā apraksta autore.

A Antra 02.09.2010

bet par kādu normālu darbu var būt runa, ja slimnīcās personāls un algas samazinats līdz pēdējam? Nav jau kam strādāt!Bet tajā pašā laikā tik daudz cilvēku ir bez darba!!!

R Rolands 02.09.2010

kā maksā- tā strādā...vai pareizāk būtu - nestrādā!

L lotulite 08.06.2013

Man jau arīdzen uzpasīja, kas es esmu, teicu, ka draudzene-tad, jau qan jau kaut kā atrunājās, bet es esmu šerpa un nekad to neatstāšu pusmastā, jo mana draudzene arī aizgāja to pašu ārsstu dēļ.L>Lai Dieviņš viņiem dotu tādu pašu apkopi un veselību, un viņu tuviniekiem tāpat!Dievs, nav mazais bērns, tas visu redz!

M [email protected] 20.03.2016

Gribu pateikt ka tas pats notika ar manu mammu.viņa divus mēnešus nogulēja koma acs bija piepampusi kājas ari gulta bija par mazu un temperatūra augsta.kondicionieri bija blakus. Viņai bija audzējs pakauša dala kreisajā puse . Dakteris teica ka šo vietu iir grūti operēt bet ja godīgi man būtu vienalga ir grūti vai nav .tad nu uztaisīja operāciju pārveda uz parasto palātu . tajā diena ara lija lietus ES viņu braucot prom neapskavu un ES to nožēloju jo tā bija pēdējā reize kad viņu redzeju dzīvu.nākošajā pirmdiena ap jūniju pulkstens dažas minūtes pirms astoņiem apstājas viņas sirds.viņai bija tikai 35 gadi un man 7