www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Izgāz dusmas uz nevainīgiem cilvēkiem!

Ātrā Medicīniskā Palīdzība - Izgāz dusmas uz nevainīgiem cilvēkiem!

Aatraas med. paliidziibas brigaade nr.16 shovakar, 26.01.08. man vnk nau ko teikt... es izsaucu aarstus, lai man paliidzeetu, bet taa vietaa taa pretekle man moraali saaka lasiit:( Tik suudiigi jau, bet nee, vajag tachu savu zhulti izgaazt!!! Saprotams, ka aarstiem daudz darba, bet nau vinjiem, nju nau vinjiem tiesiibu izgaazt savas dusmas un zhulti uz nevainiigiem cilveekiem!!

Degpunktaa raada aarstus kas tik laipni izturaas pret cilveekiem, bet shitaa kaza, tas buutu maigaakais vaards, visu savu zhulti, kas sakraajusies dienas gaitaa izgaaza uz maniim!!! Maita!!! Teica, ka visi alkoholikji nervus noeedushi, nju bet sorry, vai tad es pie taa vainiiga??? Es???

I

V Vivija 07.11.2008

Gimenes ārstu var arī izsaukt mājās, tāpat kā ātro palīdzību!!!
Šāds izsaukums maksā 15 latus!!!

V Vivija 07.11.2008

Tie 15 ls ir par Atro palīdzību nevis Gimenes ārstu!

J Juris 16.12.2008

Pilnīgi piekrītu "Jam", jo pret visiem cilvēkiem ir jāizturas vienādi un ar cieņu. Es šo apkalpošanu labi pazīstu, jo man bija ar šiem neliešiem darīšana, kad AMP negribēja vest uz slimnīcu mirstošu cilvēku. Vispār Latvijā ir ļoti slikta apkalpošana, vienīgais var glābt biezs naudas maks, bet ASV ir ideāla apkalpošana, tur visi strādā operatīvi.

E exezz 17.03.2009

вызвал скорую по пустяку- убил человека

M Murka 18.03.2009

Stipras galvassāpes var būt par iemeslu ļoti nopietnai slimībai. Vjādzēja jau pirmajā dienā ātros izsaukt. Es nerunaju par parastam galvassapēm, bet ir taču pieminēts, ka sāpes bija ļoti stipras un divas dienas pēc kārta. Ko tagad cilvēkiem mirt un baidīties ātros izsaukt??? Par atteiksmi nerunāšu, pat poliklinika ārsti ne vienmēri ir laipni..

N Natalja 14.04.2009

Govorju vam kak doktor no atriem.
Galvassapes ir nopietna lieta.
Mozhet bitj krovoizlijanie v mozg .
Na moem veku ni razu nash dispetcer ne otkazival etim ljudjam.
I seichas ne otkazivaet.

J jurka 04.06.2009

Esmu kādreiz strādājis ĀMP. Tagad ātrajiem vispār pienākuši grūti laiki, cilvēki vēl vairāk izgāž seksuālo neapmierinātību pār mediķiem. Paldies Dievam, strādāju par ārstu ārzemēs, vismaz darīšana ar pieklājīgiem, normāliem cilvēkiem, kas māk nomazgāties. Trīs dienas viņam, lūk, sāp galva, bet kaut kad vakarā izdomā, ka jāpaspaida telefona podziņas un no pudeles iznāks džins un noņems galvassāpes. Kur vēl tālāk iet?

P pikacu 08.01.2010

Jā, nabadzīte 3.dienas galva sāp...labāk mokos šādās sāpēs nekā palūdzu piederīgajiem pretsāpju medikamentus...un tāda pretekle atbrauca un izgāza žulti uz manīm...tiešām jāsmejās...parasti, ja cilvēkam kas sāp un ir slikti vispirms mēģina pats tikt galā un ja nesanāk, tad lūdz palīdzību, bet nevis sēž ntām dienām gaidot brīnumu...
gan jau feldšere pateica ko domā nevis izgāza sakrājušos žulti visas dienas garumā...
pati esmu medikis un tiešām brīžiem rodas tāda sajūta, ka cilvēki nedraudzējās ar galvu...sēž ntām dienām mājās pie tv, gaida neziko un tad, kad visi gali trūkst sauc nmp...bet diemžēl neviens medikis nav ar pārdabiskām spējām un dara visu cik ir vinu spēkos, bet pacienti nepadomā, ka paši vien ir pieļāvuši kļūdu laicīgi negriežoties pēc palīdzības...un kad to pasaka ātrie, tad ir asaras, punķi un rupji mediki, neprofesionāli u.t.t
tik vnm ir vainīgi ātrie, bet ne no viena vēl neesu dzirdējusi, ka kāds sūdzētos par ģimenes ārstiem, to attieksmi...un arī nebūs, jo pie viņiem reti kurš dodas, bet sauc tos pretekļus ātros...jo zin, ka palīdzība netiks atteikta un ja nebūs naudas tāpat sniegs palīdzību atškirībā no ģimenes ārstiem, kuri vispirms pajutā vai ir nauda par vizīti samaksāt un ja nav ir tik slikti, ka nevar atnākt uz poliklīku, lai sauc nmp...un cilvēki apzinās arī to, ka ja nav naudas, tas pie ģimenes ārsta nav ko darīt...bet par to jau visi klusē, vieglāk ir apdirst ātros...

I ivi 19.03.2010

Es uzskatu, kad taisniba ir abam pusem.Atrai palidzibai ir daudz darba un par mazu samaksu, bet nedrikst ateikt nevienam palidzibu, jo tas ir vinu darbs. Ka ari pacientiem jasauc atro palidzibu arkartos gadijumos, bet kad ir loti slikti cilvekam, mes nevaram spriest par otra ciesanam un sapem, jo tikai pacients var pateikt cik vinam ir slikti, tapec ari sauc atro palidzibu.Bet tas kad atras palidzibas darbinieki zelojas par 'Bomziem" ir loti bedigi, jo tie ir tadi pasi cilveki ar jutam, kuriem dzive nav paveicies, mes nedrikstam necienigi iztureties pret apkartejiem cilvekiem. Es uzskatu cilveks kad izvelas darbu, vinjam ir jamil darbs un jadara tas ir no sirds.Itipasi tik svarigs darbs ka atrai palidzibai, jo no viniem ir atkarigas cilveku dzivibas, un mums ir jaciena vinu darbs.Jabut ir saprotosiem un pretimnakosiem no abam pusem un tad ari bus mazak sudzibu.:)

M McKinley 19.03.2010

Inese!
Un kas tagad savu žulti te izgāz???
Sāpeja galva un izsaucu ātros, murgs kaut kāds :D

V vecāžurka 19.03.2010

Man par ĀMP arī mieles, lai gan pagājuši jau 3 gadi.
Mana māte, guļoša invalīde, krita no invalīdu ratiņiem un salauza gūžas kaulu. Izsaucu ātros un viņi - 2 veči spēka gados apstiprināja diagonozi, pateica, ka jābrauc uz slimnīcu un.. lika samekēt cilvēkus, kas māti no 4 stāva nones uz mašīnu. Apskrēju visus kaimiņus, bet mājās tikai pensionāres un grūtnieces. Atnāca mana toreiz 13 gadus vecā meita, centāmies nestuves iekustināt, bet sanitārs ar feldšeri tikai brīnījās, acīmredzot naudu gaidīja. Viņus atvēsināja manas meitas frāze - kas jūs par večiem, ka nevarat nonest slimnieci? Tad mēs ar meitu palikām vienā galā nestuvēm, viņi otrā un nonesām. Diemžēl rezultāts bija letāls, bet tur jau vairs neviens nebija vainīgs.

J Juna 19.06.2010

Mīļie cilvēki! ĀP nav "ģimenes ārsts uz riteņiem". Padomājiet par tiem, kuriem tajā bridī, kad ĀP nodarbojas ar galvassāpju atsāpināšanu, ir piem. dzīvībai bīstami sirds ritma traucējumi, masīva asiņošana, smakšana u.t.t., dažreiz viņiem jāgaida ... ja sagada. Stipras galvassāpes var liecināt par nopietnu saslimšanu, bet ilga gaidīšana liecina par pacientes nenopietnu attieksmi, diemžēl, pašai pret savu veselību. Tagad meklē vainīgo. Par rupjumu - var jau mēģināt paskaidrot saprotamiem vārdiem ... cerībā, ka cilvēks sapratīs un izdarīs secinājumus. Man nav žel diskusijas autores.

Z Zanda 18.10.2010

Visi tie jūsu komentāri ir galīgi garām. Gāji par ārstu mācīties, tad arī dari savu darbu un dari to labi. Es strādāju veikalā par pārdevēju un katrs otrais klients izved, bet nedrīkstu neko uzpukstēt nākamajam klientam, jo manas iekšējās problēmas un neapmierinātība attiecas tikai uz mani! Pilnīgas muļķības par ārstu neatslēgšanos no darba, to vien dara tajā uzņemšanā, kā klačojas naktīs un kafiju dzer. Kad manu brāli smagi piekāva, feldšers mašīnā iesēdināja, izbļaustījās, piesprādzēja un nelikās ne zinis, ka tā josta nekam neder, ka puisis šokā mostās, uz visiem līkumiem krīt un gāžās un vēl vairāk atsit savas brūces. Uzņemšanā arī ieveda, apsēdināja un pameta uz pusstundu. Visas vecenes sēž un klačojas cikos kura ies gulēt un kādas kūciņas kurai garšo. Cilvēks nosēdēt nevar, asinis vemj, sanitārs iegrūž man bļodiņu un vēl uzburkšķ, ka kad tiks no ārstiem vaļā, tad pats tīrīs. Es vēl saprastu, ja alkohola reibumā būtu, vai kā citādi necieņu izpelnījies, bet cilvēks iekļuvis tiešām negadījumā. Kur ir taisnība? Labi ka mums dakterīte superīga pagadījās, vienīgais prieks un labums un to visu naudu, ko samaksājām par NEKO, būtu labprāt viņai uz rokas atdevuši, lai ko prātīgu un vajadzīgu nopērk. Kur tad jādomā, ka šai dakterītei problēmu dzīvē nav? Ja reiz strādā tādu darbu, tad mācies valdīties un cilvēcīgumam, kā arī labestīgumam jābūt šajos cilvēkos kā vērtībām numur 1! Lai kādas problēmas dzīvē gadās, ja reiz ir kaut kas ar veselību, tad tam arī ir domāti tie ātri, tas ir viņu darbs un tas viņiem ir jādara godam. Un nav šeit runa par to, cik maksā un cik nemaksā, ja par maz maksā, tad nestrādā vispār. 90% LV strādājošo alga neapmierina, tas takā dod vaļu strādāt slikti???

A Anonims 05.12.2010

Man vienkārši nav ko teikt par ātro palīdzību operātoriem.
Piezvanu, lai izsauktu mediķus, saku dresi, telefonu nummuru, saku, ka cilvēks asiņo un var teikt mirst nost..
a ko šī? BEIDZIET BĻAUT UZ MANĪM un pārjaut;a 6 reizes telefonu nummuru Hallo.
Kauns./ vienkarsi Kauns.

L Leons 06.12.2010

Bet vajadzētu atcerēties, kur kādā valstī mēs dzīvojam:
1) valsts darbos strādā arī kurli un neaptēsti cilvēki, taču viņiem ir k-kāds blats,
2) ātrā palīdzība ir tikai nosaukums,
3) šajā valstī viss orientēts uz cilvēku skaita strauju samazināšanu,
4) ja neesi kāda politiķa vai oligarha radinieks, tad cīnies pats kā māki, tikai neaizmirsti viņiem samaksāt nodokļus !

I IZKAPTS 26.02.2011

Šajā gadījumā tikai IZKAPTS spēja palīdzēt! :P

K Kaulainā 26.02.2011

Dziļos laukos šādās reizēs sauc mācītāju, jo ātrie var atbraukt no 200 km attālās slimnīcas par vēlu.

B Beta 26.02.2011

Kā mežā sauc, tā atskan. Ja man gadās dusmīgāks dakteris vai nīgrāka reģistrātore, tad nevis lecos un "kačāju savas pravas", bet izturos pieklājīi, savaldīgi un laipni. Un ticiet man attieksme pret mani vnm ir laipna un iejūtīga. Visiem parasti liekās, ka viņa vaina ir tā trakāka, bet paturiet prātā, ka mediķim labāk redzams. Cik nav poliklīnikās šitās histēriķes redzētas. Es ārsta vietā vispār viņas nepieņemtu.