www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšanās

www.ss.lv - Krāpšanās

Ievietoju maksas sludinājumu par sava auto pārdošanu ar termiņu 3 nedēļas, bet trešajā dienā saņēmu vēstuli par sludinājuma termiņa beigām un iespēju to pagarināt. Nolēmu ka kļūda kam negadās pagarināju ar termiņu uz trim nedēļām atkal samaksāju un trešajā dienā atkal saņēmuši vēstuli par sludinājuma beigu termiņu un iespēju to pagarināt. Tā vietā lai mans sludinājums nostāvētu portālā trīs nedēļas par trīs eiro es samaksāju 6 eiro par sešām dienām jeb viens eiro dienā.

R

D Dmitr 23.12.2016

Вам надо жалватса в Полици в кибер отдел на ss.lv,дадие тут есть инструкция как вернуть свои деньги от ss.lv, наряду с этим вам следует использовать свой банк и отозвать все платежи.Запомните эти жействия ss.lv уже имеют постоянно ,подфмают цены,онулируют объявления,пытаютса невозвращять деньги.Напишите в "вид"-они имеют право заблокировать работу ss.lv, до выяснения.

K Karlis Melnbardis 27.12.2016

ko tur ko čakarēties... atver savu interneta veikalu un maksā tikai par reāli pārdoto. www.elcot.lv