www.sudzibas.lv SS.COM krapnieces

www.ss.lv - krapnieces

Dobrij den mamocki.Smotrite ne popodites.Na ss.lv i v atver.skapi. devuwka stavit kombinezoni Lenne novie za smewnie ceni 20-25ls.Pa ruski piwit cto ne ponimaet.Adresa daljekie ot Rigi rajoni,po tel. nedozvonitsja.Kogda prosiw preslat po pocte,no dengi perevesti posle polucenie tovara,necego neotvecaet bolwe.Imena toze raznie

L Lepnā Lavīze 20.11.2013

Pati pērku un pārdodu pa pastu. Lai mantu nosūtītu, ir jāiemaksā savi 3 Ls (+/-) apdrošināšanai. Cilvēkam lieka naudiņa vienkārši var nebūt. Un jāiet uz pastu, kas ne visiem aizņemtiem cilvēkiem ir piemēroti. Es par to neapvainojos, ka kāds neiet, bet gaida, kad pircēji paši piebrauks klāt. Tālos lauku pagastos - jā, pārdot nav visai reāli. Tāpēc cilvēks nav jālamā par krāpnieku.

K Kita 20.11.2013

es arī ar pecmaksu nesūtītu, savi 3 Ls jāmaksā par pakas nosūtīšanu, nav garantijas, ka otrā pusē kāds tai pakai aizies pakaļ un par preci samaksās (tad pec meneša saņemšu savu paku atpakaļ- ir bijuši šādi gadījumi), un kur nu vēl sūtīt kādam, kurš runā valodā (ķīniešu u.c.), kuru es nesaprotu...

Inženieris 02.04.2014

Kurš tagad normāls pārdevējs būs gatavs kādam pārdot preci ar pēcapmaksu, ja nav līguma un galvojuma???
Pati raksti kā cenas smieklīgas, kur problēmas samaksāt?

M mudraja 27.10.2014

Напишите емайл, номер счета, надо вывести на чистую воду этих мошенников.