www.sudzibas.lv SS.COM atieksme pret klientu

www.ss.lv - atieksme pret klientu

Katrs mēs varam kļūdīties. Bet pastāv taču iespēja šinī neta vidē paskaidrot kur tu esi kļūdījies. Tomēr www.ss .lv adminstrācīja strikti norāda- varat rakstīt redaktoram vai arī ne, tik un tā neviens to nelasīs. Vai šis nav tas gadījums kad mūsu tiesības tiek ignnorētas.

G

G GE 16.09.2010

Jaa ir taadaa zinjaa stulbi noteikumi, pats ar esmu licis sludinaajumu un kljuudijies rakstot telefona num. un lai paarliktu pa jaunu vai nu maksaa vai nu gaidi nedeelju, idiotisms.

E Es 19.12.2011

Ir citas BEZMAKSAS alternativas, piemēram - www.pardots.lv

ģ ģirts 20.04.2012

mana problēma saistīta, ka ss.lv neko nepaskaidrojot izdzēš visus sludinājumus ap 200 gab. un tas notiek jau otro reizi, redaktors neko neatbild un telefona numura arī nav! kā lai cīnās ar tādu attieksmi, tiek samaksāts par pakalpojumu, bet pakalpojuma nav!

E Elinaloginova 06.08.2017

Jums, kas ir finansiālās grūtībās, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums vairāk informācijas par mūsu noteikumiem un nosacījumiem. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pasts: [slēpt]@inbox.lv