www.sudzibas.lv SS.COM Sludinājumi

Ss.lv - Sludinājumi

Я опубликовал платное обьявление о продаже лыжных ботинок. Через 3 часа его убрали и не отдают обратно деньги. Они скинули частичную сумму на счёт ss lv. Но я не хочу с ними сотрудничать и прошу вернуть деньги в полном обьёме мне на карту. Но им проще со мной ругаться по почте на протяжении 2 недель, чем вернуть 1,37. Смешно. Пусть подавятся!

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

Liec šajos, kur maksāt nevajag.

www.komersa.lv

www.majoklim.lv

www.toreklama.lv

www.reklama.lv

www.dada.lv

www.zip.lv

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

Te jau parāda, ka pat otru e-pasta adresi neuzrāda, pat , ja ir nosūtīta, bet apstiprināt nevar, jo x e pastā nav atnācis apstiprinājums. Un liec , cik vēlies e pastus, parādās :

Uzmanību
Jums jau ir e-pasta adrese vietnē gmail.com
Lai nodrošinātu uzticamu e-pastu piegādi, norādiet cita servisa e-pasta adresi.

OK
_____________________________________
Sludinājumu servisa turpmākai izmantošanai
nepieciešams norādīt un apstiprināt vismaz divas e-pasta adreses.

Tagad speciāli jāreģistrējas mail.ru vai gmail.com lai būtu 2 epsta adrese, ar vienu vietni nepietiek, nu mojens :D

B b234 31.01.2017

Paši ka pēc visas zināmās informācijas par ss.lv ( www.nopietni.lv/?p=188 ) cilvēki kā aitiņas vada iekšā savu personas kodu un maksā šiem diviem miljonāriem savu naudiņu! Tā arī vajag, ka nozog!

E Elvijs Girgins 17.12.2021

Pilnīgs sūda kantoris, neļauj ievietot sludinājumu