www.sudzibas.lv SS.COM Pieprasa konfidenciālu informāciju

Ss.lv - Pieprasa konfidenciālu informāciju

Esmu šokēts.Šodien vēlējos ievietot sludinājumu SS.LV mājaslapā,pēc opcijas par samaksas veikšanu SS.LV man pieprasa uzrādīt konfiodenciālu informāciju manus privātos datus-personas kodu un manu bildi.pieprasa arī divus epastus.kādēļ tas vajadzīgs lai ievietotu nieka sludinājumu tac pietiek tik ar telefona nr.iesaku nevienam neuzrādīt šos datus.

donna b 13.01.2017

BILDI? Personas kodu? Pavisam tur kads ipasnieks aptracis. Vel vajadzetu pieprasit bankas kontu un Jusu PIN kartes attelu. Es ceru ka lielaka dala lietotaju boikotes so nenormalo alkatigo servisu!

W Won 20.02.2017

Tāpēc ka dati tiek nodoti VID! Un tas ir 100%

B b234 13.01.2017

Palasi www.nopietni.lv/?p=189

Bile nav obligāta, bet opcija. personas kods gan obligāts. ja ievadi - tad piekrīti savu datu apstrādei.

I Ieleja 17.01.2017

Patiesībā tas ir stulbi un nekorekti. Jo arī šādu privāto info var izmantot, pat tev nezinot, par cik ir 2 saimnieki un krievi. Pēc un pārdot informāciju. Vēl nāk visādas vēstules uz e pastu, lai pŗdot kaut kadas senlietas, tieši no sludinājuma. Tā kā ..ir jāuzmanas arī privātos datus dot.