www.sudzibas.lv SS.COM Nestrādā kategorija RU/LV

Ss.lv - Nestrādā kategorija RU/LV

Jau krietnu laiku netiek pareizi sašķiroti sludinājumi LV/RU. Jau ir pilnīgi piegriezies!
Atverot LV sadaļu, puse sludinājumi ir latviski, puse krieviski, pilnīgs haoss un murgs.
Salabojiet lūdzu vienreiz par visām reizēm, lai sludinājumu RU valodā nonāk RU kategorijā, bet sludinājumi LV valodā attiecīgi LV kategorijā.

Nezinu Jums tur ar datu bāzi kaut, kas nestrādā, ka RU sludinājumi nonāk arī LV kategorijā.
Vai lietotāji saliek visu kļūdaini, nu, tad palūdzat, lai administrātors pieskata lapu un pārvieto attiecīgajā kategorijā sludinājumu! Jo savādāk tas saits izskatās pēc miskastes

E

S sneak 25.02.2017

Vai dievin,vai dievin.

"Jo savādāk tas saits izskatās pēc miskastes" - ss.lv nevis izskatās pēc miskastes, tā arī ir MISKASTE!

Aigars31 25.02.2017

pilnīgi piegriezies.:).. šķiet runa vārētu būt par kautko astronomisku kādu mūsu vai citas sistēmas īpašu planētu stāvokli vai viena ķermeņa kā mēdz teikt par debess :) planētu parāde jau bija notikusi un neesam vairs uz strīpas .. kā zvaigznes ietekmē internetu un tajā esošo lapu saturu un hronoloģiju. .. šķiet jums būs jāpatērējas pie kāda astrologa

O, Aigar13, tu vēl neesi šo lapu apmeklējis pilnmēness laikā... Tad tavs ķermenis pārklāsies ar tādām planētam un strīpām, ka ne tikai astrologs, pat venerologs ar alergologu smadzenes izmežģīs.

saplēs savas bikses

"saplēs savas bikses" - par cik, atšķirībā no tevis(redzi es jau sāku pielāgoties tavam rakstības stilam!), nestaigāju tikai ar vienām biksēm, tad varbūt varētu precizēt, kuras būtu jāplēš, jo tās visas ir manas.

Aigars31 25.02.2017

""mitrs gaiss"" citiem nešķiet frāze kurai vajadzētu pievērt paplašinātu uzmanību bet katrā ziņā es neesmu par mitruma regulētājiem .

izjādes bikses .. .. my little angel

A Agnese 09.03.2017

LV/RU nav kategorijas sludinājumiem, bet gan mājaslapas valoda. Sludinājumi paliek tādā valodā, kādā tos pievieno.

Aigars31 09.03.2017

ir labi kad tavs es ū dē es atdalās no tevis

Anonims 09.03.2017

Совсем обнаглели, поставил объявление в раздел знакомства...Хотел познакомиться с парнем.. удалили и деньги не вернули...а может у меня бы судьба сложилась...

U Unness 25.04.2017

Tu esi reāli tads stulbs? Vnk nesapratu ka tādu s*du var vispār varētu izdomāt! Lv slūdinājumi lv kategorijā, ru slūdinājumi ru kategorijā! :DDD OMFG!

д Джонни 21.06.2017

На реклама.лв есть возможность добавлять объявления на разных языках в свой раздел. Две разные формы ввода. А теперь расскажите мне, сколько потенциальных клиентов в нашей стране знают сразу два языка на том уровне, чтобы грамотно разместить объявление на обоих, причём не полениться при этом.