www.sudzibas.lv SS.COM Naudas izkrāpēji, nepamatoti dzēš sludinājumus

Ss.lv - Naudas izkrāpēji, nepamatoti dzēš sludinājumus

Labdien!
Mans darbs saistīts ar sludinājumu ievietošanu portālā ss.lv. Atgriežoties mājās pēc brīvdienām, konstatēju, ka visi mani 50 sludinājumi ir izdzēsti, nekādu paskaidrojumu, nauda nav arī atskaitīta atpakaļ. Uz maniem epastiem tiek nosūtīta visu laiku viena atbilde - atsūtiet personu apliecinošu dokumentus. Es atvainojos - jebkurā iestādē, kur prasa manu dokumentu kopijas, ir jāparakstās par to, ka atļauju kopēt savu pasi vai ID karti. Un tagad sūtīšu nezin kam, nezin kāpēc savus dokumentus? Sludinājumus ievietoju korekti, vēlreiz pārlasot visus lietošanas noteikumus. Šodien ievietoju pa jaunam, uztaisot jaunu profilu, jo es atvainojos - tā ir mana maize. Pēc pusstundas mani 70 eiro atkal vējā, bez paskaidrojumiem! Kā tas iespējams, ka ss.lv rīkojas tik patvaļīgi? Kā es varu zināt, ko viņi grib iesākt ar maniem dokumentiem. Nevienā no punktiem nav minēts, ka būtu jāiesniedz savi personu apliecinoši dokumenti. Nezinu kur vērsties! Lūdzu palīdziet un pabrīdiniet citus!

E

Fakss 67333346
E-pasts [slēpt]@internet.lv
Mājas lapa www.ss.lv

Работяга 07.07.2017

Вы правы что неизвестно кому документы отсылать не стоит.. а ваши обьевления на 70 евро выглядят как спам... может я и ошибаюсь!

C critical thinker 07.07.2017

ērm... sludinājumi komercijas nolūkā. ja tas ir oficiāli, tad jā, var sūdzēties.