www.sudzibas.lv SS.COM Pārdod dārgus un slimus kaķus.

www.ss.lv - Pārdod dārgus un slimus kaķus.

Vienkārši brīdinu, ka zip.lv un ss.lv ne tikai pārdod dārgus kaķus, bet vēl arī ar pamatīgiem defektiem!!! Pirms pērkat, kārtīgi pārdomājiet lēmumu, un neuzķeraties uz to, ka tie ir mazi skaisti, bet pēc tam ir problēmas!Jā un uz atlaidēm neceriet, tas ir skumīgi, ka Jums audzētāji interesē tikai piķis... :((( Tas vairāk attiecas uz Britu un skotu kaķiem...

Z

B binladens 12.05.2011

Es arī gandrīz iegrābos.

F fakts 13.05.2011

Arī neatbalstu šos pēdiņās biznesmeņus, nez ko no sevis iedomājās, priekš kam tas vajadzīgs spekulēt uz dzīvniekiem? Jums pašiem pārdevējiem galvaa tikai summas interesē, bet nevis tie kaķi, Jūs kā atnāk klients tā noskatiet, bļin, būs spēcīgs klients pēc apģērba, vai sūds..Jums tak tas nāks atpakaļ.

K kaķis 13.05.2011

ja kaķim iekodē čipu ar nr: 27477545, tad nekas labs nav gaidāms

Z Zane 13.05.2011

Par laimi ar pirkto Britinju viss kārtībā no ss.lv !!!

F fakts 13.05.2011

Nu tad Tev vēl paveicās...bet ne par to, runa par to, ka ir reāli augstas cenas un ja prasa atlaidi, vēl šķobās, nu camon, parazīti pārdevēji...

L Lii 16.05.2011

Un pie tā visa vainīgi ss.lv un zip.lv? :D

Arī no rokas pērkot, var kļūdīties... Ne jau tieši sludinājumi i-netā ir tie, kas piekrpāpj nabaga cilvēkus.. Reizēm lasu un brīnos, par ko vēl varētu kāds sākt sūdzēties...

H Harmonija 17.05.2011

Tas viss ir normāli!Normālā kaķēnā no kluba, ar vecākiem, kuri veiksmīgi startē izstādēs ir ieguldīta milzīga nauda!Iespējams kaķeni veda pārot pat uz citu valsti!Tajās šķirnes kaķēnu cenās iekšā ir vecāku izstādēm izdotā nauda, pārošanas izmaksas, vetārsti, potes, mikročipi, vairākas attārpošanas, barošana ar kvalitatīvu pārtiku+kaut kas ir jāmaksā arī klubam, piemēram, par metiena aktēšanu, ciltsrakstu izveidošanu un izdošanu.Neviens tur nepāro ar kaimiņu smuko minku, tas ir atbildīgs, nopietns un ļoti sarežģīts hobijs, kurš audzētājam nenes pilnīgi nekādu peļņu, paveicas, ja atgūst ieguldītos līdzekļus, par paša pūlēm un ieguldīto darbu, metienu audzinot, neviens nesamaksā.
Un, ja nespējat samaksāt tos pāris simtus par kaķēnu, ko darīsiet, ja viņš smagi saslims?Kur audzētajam garantija, ka negribēsiet ekonomēt arī uz kaķēna veselību ne tikai iegādi?

F fakts 17.05.2011

nu bet tak jebal, loģiski mēs vēlvairāk tos Jūsu dārgos kaķus, ko sakrājam tos vaņučijos 250.ls, pēc tam barojam ar roksy..:DDDDDDDDD, un neviens nahuj nav nosprādzis, dzīvo jau 15gadus, Jūsu jobanie 250.ls..ha..

L lala 19.05.2011

to Harmonija

Jā, jā visi audzētāji to vien dara, kā strādā savam priekam un pēcāk jaunajiem saimniekiem kaķus atdod par velti gandrīz vai!
Es lieliski zinu šo virtuvi, pazīstu audzētājus, tiesa suņu audzētājus, sievietei tas ir darbs, nopietns darbs, jo nevienu citu darbu viņa nedara, viņa pārtiek no naudas, ko iegūst veicot šo biznesu un nestāsti te man, ka viņi tērē svus personīgos līdzekļus un dara to visu, tikai un vienīgi aiz lielas kaķu mīlas. Kāds varbūt arī uztaisa kādu metienu, lai tikai minka var izbaudīt dzemdēšanas prieku, bet lielākajā vairākumā, tas ir bizness un biznesā neviens nevienam neko par velti nedod. Tākā neesi naiva, vai arī pārstāj melot.
Viss ir ierēķināts kaķēna cenā, i audzētāja pūles, i veta izmaksas, i ēdiena izmaksas.

S skota īpašnieks 25.05.2011

Es iegādājos kaķi arī ss.lv un ir vesels kā rutks, man jau liekas, ka mājdīvniekam nevajag dokumentus, bet dokumentus vajag biznesam. Un nav jau tekts, ka ja dzīvnieks nav klubā, ka viņu aprīpē sliktāk, kā kluba kaķus. Es savējam dodu labu pārtiku un vedu pie vetārstiem. Un ar gēniem viss ir kārtībā.

S ss 25.05.2011

Es arī iegādājos kaķīti- persieti, kolorpointu. Un- šeku-reku pēc mēneša viņš nomira!!! Plus viņam bija spalvas sēnīte ar kuru saslima visi apkārtējie utt.

To sievieti gan es nokertu...

L Liene 25.05.2011

to Ss

Mana māsa reiz iegādājās kaķēnu, kam beigās izrādījās sēnīte, kas pielīp arī citiem kaķiem un cilvēkiem. (Arī šinšillām pielīp) Ok, tas nebija šķirnes kaķis, bet parastais, bet tāpat.. Un liela nauda aizgāja, lai kaķītis izārstētu un cilvēkiem tāpat-ziedes un tabletes nav no lētajām.. Cilvēkiem ka tik bizness, bet par dzīvnieciņu nemaz nedomā kā par dzīvu radību, bet kā par preci.. Fui!

J jolanta 07.07.2011

Isteniba, par tam cenam tiesam mati stavus slienas, pats galvenais, tas, ka vini tos dzivniecinus pardod daudz par agru, kad vinam vel ir jabut pie mammas.Maniem daziem pazinam ta ir gadijies ka paludz panemt to dzivniecinu atrak, lai varetu mammu vest uz izstadem, bet mazais kakens vel nemak elementaras lietas.Es uzskatu, ja tu kakeni lecini tad tev jarekinas ar to, ka noteiktu laiku mamma nebus izmantojama izstade, no ta jau ari kakeni sak nikulot un slimot ja vini ir parak agri atskirti.

D Don4ak 03.09.2011

250 ласей за породистого котёнка это дёшего.

Посчитаем:
Купить котёнка породистого, перспективного из хорошего питомниеа - 500.
Выростить её до чемпиона мира + - 2500 Ls (прививки, поездки на выставки, клуб, проф. еда, средства по уходу за котиком и.т.д.)
Вязка - 200 Ls + поездка к коту и обратно 100 Ls
Роделись котята:
осмотр врача, прививки, активация в клубе, документы, проф. еда...

Ну а терь возьмите и сложите всё
Кошка +
+ работа заводчика
+ затраты на сайт питомника

В Латвии это не бизнесс - это ХОББИ !

А вот все кто на ss.lv ТОЛКАЮТ типа породистых котят по 100 латов - просто дурят НАРОД.

Если нету денешки на породистого котика из хорошего питомника - ВЫРАЩИВАЙТЕ ХОМЯЧКОВ!!!

N nasingspeshal 04.10.2012

Labāk ņemiet kaķus no patversmes, tie kaķi atomkaru izturēs un neklibos pie pirmā lēciena no skapja augšas. zip.lv vispār dzēš sludinājumus kā iepatīkas, tajā pašā laikā 1000 fretku sludinājumu tiek tirgoti sadaļās - eksotiskie dzīvnieki, suņi un kaķi u.c., tajā pašā laikā, ka tiem ir sadaļa - grauzēji.

Man jautājums tiem, kas par defektiem te runā - a ko jūs izdarījāt ar šo dzīvnieku? Izmetāt? Vai tomēr saglabājāt un mīlat tādu, kāds tas ir. Citādi kaut kā jau nu ļoti smird pēc patērētājsabiedrības - es vēlos visu kruto un pēc iespējas lētāk.

R ri4y 04.10.2012

Tu autor ar galvu domā? Kā dzīvnieks var būt ar defektu? Viņš ir prece vai dzīva būtne? Tad varbūt tu esi ar defektu?

Z zaptesburka 04.10.2012

Es nesaprotu, kur ir problēma - negribi ņemt to dārgo ar ciltsrakstiem, - tiešām izdari ko labu un paņem kaķīti no patversmes. Bet, ja gribi tādu, ar ko vari iet un dižoties pa pasauli, ka esi dabūjis tik dižciltīgu mājdzīvnieku, ka tam raduraksti skaistāki kā Anglijas karalienei, tad arī nečīksti par to, ka audzētāji prasa attiecīgu samaksu.
Jā, tas ir bizness, nu un?
Savukārt par "defektiem" - man gan nav īsti skaidrs, kas ar to ir domāts, bet šķirnes dzīvnieki paši par sevi ir vairāk tendēti uz dažādām saslimšanām un veselības problēmām (jo gēni līdzīgāki).

M mja 04.10.2012

papuasu biznjess..

donna b 05.10.2012

**Labāk ņemiet kaķus no patversmes, tie kaķi atomkaru izturēs un neklibos pie pirmā lēciena no skapja augšas.** Ha ha, pilnigi piekritu! Un par suņiem varu teitk to pašu: mīļi, uzticāmi un bez iedzimtām ģenetiskām kaitēm.

J.L. 08.10.2012

Zandis, vai tad tavā gadījumā raksti par dzīvnieku pirkšanu "no rokas", kas ir pilns internets, ko līdzēja? :D
Ja tu pats nepalasīji, neinteresējies, bet cerēji ietaupīt, tad nedomā, ka tavs sašutuma pilnais raksts šeit kādu (tādu pašu kā tu) atturēs no pirkšanas. :D
Apbrīnojami cilvēki...
Ir aitas, ir cirpēji.