www.sudzibas.lv SS.COM Naudas kāsēji.

www.ss.lv - Naudas kāsēji.

Vairāk ka 5 gadus esmu ss.lv klients. Kā ne kā tas ir lielākais sludinājumu portāls Latvijā, un tajā lieku savus uzņēmuma sludinājumus, līdz ar to, esmu savā ziņā atkarīgs no viņiem.

Izveidoju savu interneta veikalu un nolēmu sludinājumus atjaunot. Kārtējo reizi iemaksāju 50 Ls kontā un ieliku visus sludinājumus , ap 90 gabaliem. Paiet 5 dienas un es jūtu, ka man neviens nezvana. Ieeju ss.lv un redzu, visi mani sludinājumi ir izdzēsti. Esmu kaut kādus kārtējos noteikumus pārkāpis. Velns ar viņu visu izlaboju un sāku likt atkal sludinājumus iekšā, protams, par to atkal samaksājot. Paiet 10 minūtes un viss ko pa 10 minūtēm esmu ielicis pazūd. Un ss.lv man piedāvā ielikt sludinājumus 0,49 santīmu vietā par vienu sludinājumu 1,95 Ls. Tas ir četras reizes vairāk. Beigās manam kontam tika nomainīta parole un vispār nevaru tajā ieiet. Esmu šokā. Naudu man atgrieza 22 Ls. Taču vairāk ir žēl par uzņēmuma zaudējumiem.

1. Kā ss.lv drīkst pacelt cenas 4 reizes?
2. Piereģistrējos pa jaunu un atkal piedāvā sludinājumu pa 1,95 Ls
3. Piezvanot viņiem atbild kaut kāda sekretāre, kura saka ka tas nav iespējams.
4. Redaktors no laukiem atbild tikai ar ziņojumiem no noteikumu saraksta, it kā es viņus pārkāptu.
5. Redaktors no laukiem, jo nav sasniedzams ar telefonu.
6. Portāls piedāvā sludinājumu ielikšanu pa 0,49 santīmiem, bet kad jāmaksā no sava konta izrādās, ka tas maksā 1,95 Ls

Esmu nežēlīgi dusmīgs, jo no tā ir atkarīga mana iztika. Vairākus gadus strādāju ar šo portālu. Problēmas nebija. Normāli cilvēki tā nedara.

A AK79 29.10.2013

Gluzhi mana situaacija, vieniigi es sludinaajumus izvietoju par pilnu samaksu 95 santiimiem, vienu dienu manu sludinaajumu vispaar nav it kaa noteikumu paarkaapumu deelj un veel peec divaam dienaa sludinaajumu apmaksa ir 3 LvL. Doma ir taada, ka portaals ir viszinaamaakais un dizhautoritatiivaakais, taadeelj var piekopt shaadu drakstiski diktatorisku politiku. Reklama un Zip nav tik skatiiti portaali un tajos sludinaajumus ievietot pagaidaam nav veerts. Atsauciiba ir tuvu nullei. Faktiski ir iespeeja vai nu nelikt reklaamu vispaar vai maksaat paaugstinaatu maksu. Ja izmantos otro iespeeju, pateereetaajs nenoliedzami maksaas vairaak tamdeelj, ka sludinaajuma izvietotaajs elementaari veeleesies atguut ieguldiito maksu par sludinaajumu. Turklaat krietni saruks piedaavaajumu skaits ikkatraa kategorijaa taapeec, ka daudzi piedaavaataaji izshkjirsies par labu sludinaajuma neievietoshanai.

C cilveeks22 29.10.2013

Pilnībā piekritu, ss.lv krāpnieciski rīkojas un par to ir jānes atbildība. Moderatori dzēš sludinājumus, naudu pat neatgrižot, bloķē ne tikai telefona numurus, bet pat IP adreses uz ilgu laiku. Žēl, ka tauta skatās šo portālu, savukārt reklama.lv mazāk populārs. Uzskatu, vajadzētu kolektīvi ignorēt ss.lv vai arī kopīgiem centieniem tiesāties ar šo 'sharashkinu kantoru'

P pupa13 31.10.2013

Полностью согласна. Удаляют объявление. Когда начинаешь разбираться, по какой причине, в ответ удаляют все остальные объявления. Деньги, естественно, присваивают себе. По телефону грубят, говорят, что ответят по мэйл. Не отвечают. Трубку потом не поднимают. Чувствуют свою полную безнаказанность.

B Blāzma 31.10.2013

Mēģiniet griezties patērētāju tiesībās: http://www.ptac.gov.lv
Jums taču ir saglabāti maksājumi utt...
Tā taču nevar rīkoties pret saviem klientiem, jo šodien ss.lv ir populārs, bet rīt jau nē

O okami 30.03.2015

Piekrītu visam augstāk minētajam. Jaboikotē ss.lv kā vien var. Vispār nožēlojami, ka šis ss.lv portāls ir laika gaitā kļuvis tik populārs. Daudzas no funkcijām ir neefektīvas, piemēram bilžu pievienošana ir zem katras kritikas un kaitinoša. Esmu saskāries arī ar sludinājumu dzēšanu, maksas sludinājumiem, kas ''paslēpti'' zem bezmaksas sludinājuma utt. Kas vispār vada šo portālu??? Šitādus tipus noķert un..

Inženieris 30.03.2015

Tur strādā garastāvokļa admins/i, jo pusgadu sludinājums ir OK un pēkšņi tiek dzēst par neatbilstību!

juljaxa 04.04.2015

oxuevshie moderatori !