www.sudzibas.lv SS.COM Dīvainie pircēji

www.ss.lv - Dīvainie pircēji

Cienījamie ss.lv pircēji, cik Jūs variet mums pārdevējiem čakarēt smadzenes, pārdodu dažādas lietas ss.lv, bet nu jau man apnicis, piesakās pircējs, lūdzu atliekiet man šo lietu uz konkrētu datumu, okey, pienāk tā diena, cilvēks vai nu neceļ klausuli, vai ignorē sms, bieži raksta epastus, bieži čakarē ar atlaidēm, un rezultātā pazūd, tad LŪDZU pirms gribat kaut ko pirkt, izdomājiet kārtīgi, un nečakarējiet pārdevējiem smadzenes. !!! Paldies!

G

L Linda 20.07.2010

Man bija taapat, interesee saa prece.Un viss, pazuud.Ja nav naudas, nav ko intereseeties.Cilveeki nekauniigi pavisam palikusi.

G guna 21.07.2010

Bet tas ir stulbi...

S soundcheck 21.07.2010

Varbūt jūs esat kārtīgs un godīgs pārdevējs, bet ir arī daudz negodīgu un bezatbildīgu jūsu kolēģu vidū. Man personīgi bija 2 gadījumi ar vienu firmu, pēc kuriem es uz šīs firmas piedāvājumiem vairāk neskatos, pat ja cena ir zemāka nekā visiem citiem interneta veikaliem.

Šis ir interneta veikals AIO. Pasūtīju viņiem video karti. Atzvanīja un pateica, ka rīt var atbraukt pakaļ pec plkst. 15:00. Atbraucu 15:15 un man saka: "Ko jūs? Kas jums teica "pēc 15:00"? Mums vienmēr atved preci pec 17:00". Es speciāli izrēķināju laiku, iztērēju naudu ceļam un man tagad piedāvā atnākt pēc 1, 5 stundas! Vai tas ir normāli no pārdevēja puses? Labi, ka ir izdomāta tāda lieta, ka konkurence! Nopirku šo karti citā veikalā, kaut arī nedaudz dārgāk, bet pēc 40 minūtēm man šī prece bija jau rokās.

Pēc apmēram pusgada, redzu ļoti pievilcīgu cenu šī veikala mājas lapā usb video grabber ierīcei, ko gribēju nopirkt. Domāju, ka varbūt pagājušā reize bija izņēmums, un vienmēr ar viņiem tā nenotiek. Nolēmu pamēģināt vēlreiz. Pasūtīju, atzvanīja. Atkal sola, ka rīt pēc 15:00 prece būs veikalā, un var atbraukt pakaļ. Es palūdzu tomēr atzvanīt man, kad prece reāli būs uz vietas. Menedžeris piekrīt. Nākamā dienā pēc 15:00 neviens neatzvana. pēc 17:00 sāku zvanīt pats. Vienīgais telefona numurs, kar uzrādīts mājas lapā neatbild. Periodiski zvanīju līdz plkst 20:00. Pēc 2 dienām arī nedaudz dārgāk nopirku citā veikalā vispār bez problēmām. No AIO tā neviens arī nav atzvanījis.

Jautājums - tad kāpēc jūs godātie pārdevēji brīnāties, kad pircēji izturas pret jums līdzīgi?

G guna 21.07.2010

Checker, esmu privātpersona, privātās lietas pārdodu...

E Elita 22.07.2010

Man gan bija tieshi otradi.Es gribeju nopirkt mobilo, un jau bijam visu sarunajushi ar "pardeveju", nu atbraucu pakalj (man tachu bija vel jasamaksa par biljeti, jo Rigaaa nedzivoju), bet vinja vienkarshi neatnaca un viss.Zvaniju, mekleju, rakstiju - nekaa!Bezatbildigi nelieshi!

G guna 02.08.2010

Un atkal tas pats, atkal viena sieviete piezvanija, sarunajam, ka pirks sonedel preci, es zvanu, rakstu, vai ņemsiet, ne ceļ klausuli, ne atbild uz sms, mīļie cilvēki, nu lūdzu pasakiet, ka nepirksiet preci, tak pirms gribat ko pirkt, lūdzu izlemjiet, netraciniet pārdevējus.

C Cadbury 13.05.2011

nu neviens nav svēts!!!