www.sudzibas.lv SS.COM slikts serviss

Ss.lv - slikts serviss

Kad centies saņemt skaidrojumu par dažādajām maksām par sludinājumu, tad atbildē var saņemt lūk to, ko redzat pievienotajā attēlā.
Man trūkst vārdu, kā šāds uzņēmums var mierīgi turpināt darboties, ar šādu klientu servisu un turpināt mierīgi ņirgāties par cilvēkiem.
Ir apnikusi jau šī situācija, ka pirms sludinājuma ievietošanas ir cita cena un pie sludinājuma apmaksas jau parādās pilnīgi cita cena.

R

Работяга 01.07.2017

Ты кому письмо послал? Та же должно быть [slēpt]@эсс.лв а то кому ты послал наверно с головой не дружат...

R rita255 02.07.2017

Это один из администраторов ss.lv. [slēpt]@ss.lv электронной почты не существует

I Igorj27 04.07.2017

Настоятельно рекомендую Вам обратиться в полицию по поводу данного ответа

vērsieties policijā. jebkādas atsauksmes labāk par uzņēmumiem ievietot google, tur neviens nevarēs neko izdzēst. un ar laiku savācot negatīvu rādītāju, google izdzēsīs šo uzņēmumu ārā. nav saprotams arī tas,kapēc ir jāizmantot ss.lv ja ir citas vietnes, kur reklamēties.

ss atsauksmes var pievienot ja nemaldos šeit