www.sudzibas.lv SS.COM Mistiska personas dokuemntu prasīšana

Ss.com - Mistiska personas dokuemntu prasīšana

SS.COM nezināmu iemselu dēļ sācis prasīt personu apliecinošu dokumentu sūtīšanu. Manuprāt šāda prasība ir pilnībā nelikumīga. Palūdzu norādīt personas vārdu un uzvārdu, kā arī amatu, kurš prasa manu personu apliecinošo dokumentu. Atbildi nesaņēmu, bet tā vietā tika dzēsts mans ss.com profils. Nesaprotu, kā šāds uzņēmums var joprojam pastāvēt, ja ir šāda attieksme pret klientiem, kuri pie tam vēl maksā naudu. Vienīgais izskaidrojums ir korupcija, savādāk nav iespējams izskaidrot valsts iestāžu nespēju uzņēmumu saukt pie atbildības par regulāriem patērētāju tiesību pārkāpumiem.

16.11.2018

J

J janisindriksons99 16.11.2018

ĻOTI nesaprotami uzrakstīts, bet ja pareizi sapratu, tad ss.com neko nepārkāpj, jo viņi atskaitās VID par Jūsu sludinājumu un par katru pārdoto lietu, kas ir Jūsu īpašumā. No kura JUMS vajadzētu samaksāt IIN nodokli par pārdoto mantu vai īpašumu utt. Kas protams JUMS pašam jāizdara aizpildot gada ienākuma deklarāciju, kurā JŪS norādīsiet ko pārdevāt un kādu peļņu no tā guvāt.

J jonnydeep 20.11.2018

Kas tur nesaprotams? Persona X no portāla ss.com prasa aizsūtīt e-pastā manus personu apliecinošos dokumentus un nevar pat norādīt ne pamatojumu ne arī identificēt pati sevi. Nu kas tā par lietu.
Ienākumu nodoklis no vecu mantu pārdošanas? JŪs laikam jokojat. Tātad, ja es pārdodu savu veco telefonu, par kuru vienreiz jau esmu samaksājis Pvn, tad pēc jūsu teiktā pārdodod to ss.com, man vēl būtu jāsamaksā vēlreiz in nodoklis. Pilnīgs stulbums.

J Jānis Bērziņš 23.11.2018

Sludinājuma ievietošana ir tikai darījums starp sludinājuma autoru un portālu un samaksa tiek veikta par sludinājuma publicēšanu (vietu uz sludinājumu dēļa), bet sludinājumu skaits neliecina, ka visas lietas, par kurām ir ielikti sludinājumi ir pārdotas un par tām būtu saņemta nauda un attiecīgi sniedzamas atskaites VID. Laikam jau VID darbinieku aprobežotajiem prātiem tas nav saprotams?

F FeiksK 16.11.2018

SS.COM nav pamatojuma prasīt personas apliecinošu dokumentu, jo tas satur pārlieku daudz informācijas (parakstu, dzimšanas datus, pilsonību, fotogrāfiju) .Šī informācija nav nepieciešama, lai atskaitītos valsts ieņēmumu dienestam. SS.COM nekādi nevar būt pārliecināts, kurai personai pieder personas apliecinošais dpkuments, kuru viņiem nosūta persona X.

Miljonus pelnošai kompānijai vajadzētu prasties savu portālu savienot ar internetbanku vai latvia.lv autentifikāciju, kas sniedz daudz lielāku garantiju par personas identitāti.

Latvijas personas datu apstrādi uzraugošā iestāde Datu valsts inspekcija kā parasti guļ tankā un neko neredz.

J janisindriksons99 16.11.2018

Ja ir aizdomas par Jūsu īpašuma tiesībām, domāju ka tā ir attaisnojama rīcība. Jo Jums vajadzētu pierādīt, ka tā lieta tik tiešām pieder JUMS un nav zagta utt. SS,COM neko nepārkāpj, jo ja ar JŪSU datiem tiktu izdarīts tiešs ļaunums JUMS jāvēršas Valsts Policijā un Datu Valsts Inspekcijā ar iesniegumu. Bet šajā gadijumā izvēle Jūsu pusē vai likt sludinājumu vai nē. Man personiigi ar šo portālu nekad nav bijis problēmas, bet ja JŪS domājat apkrāpt valsti nemaksājot nodokļus, tad zaglis esat JŪS ne viņi!

F FeiksK 16.11.2018

Saņemot personas apliecības kopiju caur epastu vai augšupielādējot portālā, SS.COM nekādā veidā nevar pārliecināties vai persona iesniedza savu vai citu personas apliecības kopiju. Tā ir darbības imitācija no SS.COM puses un pretlikumīga personas datu iegūšana pārmērīgā apjomā, turklāt ar zemu ticamības līmeni. Šāda pavirša
un vienlaikus pārmērīga personas datu apstrāde rada riskus personām, kas, iespējams, nav nekādā veidā saistītas ar SS.COM, jo var tikt nepatiesi apsūdzētas likuma pārkāpumos,piemēram, ja kāds ir nelikumīgi izmantojis viņu personas apliecību kopijas. Atkārtošu, ka problēmu SS.COM var atrisināt ieviešot drošāku personas identifikāciju ar internetbanku, latvija.lv vai e-parakstu.

J janisindriksons99 17.11.2018

Par pases kopiju es piekrītu, jo var atveert fiktivas firmas uz JŪSU vārda uttt. VNK sākumā nebija saprotams ap ko lieta grozās.

S Serzo 17.11.2018

janisindriksons99 головкой своей думаешь хоть чуточку?они удаляют акаунты с реальными деньгами и можно сказать личным имуществом собственно объявлениями при этом безо всяких объяснений и нарушений со стороны потерпевшей стороны.это просто воровство

J jonnydeep 20.11.2018

janisindriksons99 ar kādām tiesībām Jūs mani saucāt par zagli? Ja Jums ir konkrēti pierādījumi, ka esmu kādam kaut ko nodazis, lūdzu ejiet uz policiju, nevis te stāstāt pasakas. Un caur internetbanku iemaksāta nauda ir Jūsuprāt ir nepietiekošs identifikācijas līdzeklis? Es tā nedomāju.

S Serzo 24.11.2018

латышонок безмозглый закрой свой ротик.по твоей писанине нигилистической видно что ты щенок малолетний так что не лезь туда где дядьки разговаривают