www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana, slikts serviss

Ss.com - Krāpšana, slikts serviss

Ieliku sludinājumu, apmaksāju, naudu norauj no konta un pazūd gan sludinājum gan konts, zvanīju neatbild, rakstīju neatbild! Zvanīju uz patērētāju aizsardzību, šie teica, ka 2017 gadā tas saits ir atdzīts par negodīgu, pirmdien braucu rakstīt iesniegumu, cilvēki rakstiet visi iesniegumus par krāpšanu, pietiks, lai klapē ciet!

31.07.2020

put_in_high_low 31.07.2020

Priekš kā braukt? Latvija.lv

Džozefīne 01.08.2020

Cilvēki jau paši vainīgi, ka turpina tur atstāt savu naudu. Diemžēl, gudrāki nepaliek.

A apeters 01.08.2020

Pēdējo sešu mēnešu laikā vairāk par 60 analoģiskām sūdzībām publicētas tikai SUDZIBAS.LV.
Pie kam sūdzāsnevairāk par 10% cietušo.
Aicinu uzreiz iesniegt rakstisku Sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) un Valsts Policijā par SS.LV un SS.COM krāpnieciskām darbībām.
Es, kā cietušais no tādām pašām darbībām, iesniedzu sūdzību jau aprīlī.
PTAC veic pārbaudi pēc patērētāju tiesību pārkāpumu fakta, bet Policija un Prokuratūra veic pārbaudi par krāpniecības faktu (svešas naudas piesavināšanu).
Bet šīs pārbaudes iet diezgan vāji un pārbaudošās iestādes saka, ka viņiem pārāk maz sūdzību lai sāktu aktīvu pārbaudi.
Tāpēc lūdzu visus griezties attiecīgajās struktūrās, bet neraudāt šajā saitā.
Tikai kopīgiem spēkiem mēs spēsim saukt pie taisnīgās atbildes "pārēdušos" negodprātīgus uzņēmējus, kas ikgadu saņem daudzmiljonu peļņu no mūsu līdzekļiem.

Esmu gatavs bezatalgojuma palīdzēt ikvienam ar oficiālās Sūdzības sagatavošanu kā PTACā, tā arī Valsts Policijā. (Rakstiet man personīgajā sarakstē.)

д Джонни 01.08.2020

Все продажи и покупки постепенно перемещаются в группы на Фейсбуке :-) не понимаю, для чего нужен этот СС, ещё и платить за него? Полная чушь.