www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Vēlējos tikai pievienot to, ka esmu sazinājies ar PTAC, viņi iesaka rakstīt uz adresi Vasaras iela 7-25, Rīga, LV-1048, kas ir SS.lv korespondences adrese.
Šaubos vai šajā adresē mitinās abi valdes locekļi Juris līnis un Andrejs Kivackis, bet iespējams, ļoti cerams, līdz šiem kungiem aizies kaut kāda ziņa. Cilvēki, jūs arī beidziet bremzēt. Kamēr neviens neliksies ne ziņas, pie mums turpināsies šādas izdarības.

Es no savas puses ieteiktu pāriet uz godīgākiem uzņēmumiem. Neesmu šeit lai konkrēti kādu reklamēt, bet skatos ka zip.lv un citi virsmas atbild cilvēkiem un interesējas par to, kādus pakalpojumus saņem portāla lietotāji. Ir pagājis pietiekošs laiks, lai mēs turpinātu barot ss.lv/.com ar naudu. Nošērojiet ziņu sociālajos medijos, kā arī iesakiet cilvēkiem pāriet uz citiem portāliem, vēl trūka lai šis uzņēmums pārceltu savu reģistrāciju uz citām valstīm, kur viņus būtu daudz grūtāk sasniegt. Attopieties taču, šiem kungiem patreiz ir interese pēc apgrozījuma un neviens tāpat jūsu naudu jums atpakaļ neatdos.

Esmu jau iesaistījies sarunā ar Ptac, beztabu arī ir uzrakstīts. Iesaku arī pārijiem cietušajiem vērsties ptac birojā. Kopā mēs varēsim sodīt šos kungus. Ja jūs esat cietuši no ss.lv/.com krāpšanas, lūdzu iekomentējiet un padalieties ar šo sūdzību citos sociālo mediju portālos. Jo vairāk nošērosim ziņu, jo lielākas iespējas ka varēsim mainīt esošo situāciju.

Paldies.

14.10.2019

P

A aicis24 14.10.2019

Vispār,viņi jau sen ir aizgājuši prom no Latvijas un saucas ss.com.Takā viņi Latvijā nodokļus nemaksā,tad arī neviena iestāde viņiem neko nevar izdarīt.Taka tavi pūliņi ir velti,neko tu nepanāksi.Tiešām izmainīt varēs tikai tad,kad visi sāks ignorēt šo saitu,bet tas diemžēl nav iespējams.

P puika2019 14.10.2019

Sveiks, paldies par info. Kaut gan firmas.lv uzraku ka firma ir šeit Latvijā. Iespējams jau vairāk nav.

BezTabu arī šaubos ka ņemsies ar ko šādu, fakinie mēdiji nav ieinteresēti šādās afērās, jo viņiem tas arī nav politiski izdevīgi.

Būšu pateicīgs, ja kāds tomēr pašēros sociālajos šo te postu. Nenormāli forši būtu ka Juris un Andrejs bikiņ iesvīstu.

Diez kāpēc man galvā šobrīd skan https://www.youtube.com/watch?v=otCpCn0l4Wo

Pie d* man tos nepilnos 10 EUR. Man laiks ir svarīgāks. VIenīgais ko Jurim un Andrejam varu ieteikt ir to ka karma ir visur un no tās nepamuksi. Cheerzzzz...

P puika2019 14.10.2019

Tiesi tani bridi kad vini aizies pa burbuli es Rigas centra dejosu is muzikas pavadiba. Apsolu!

A aramiss 14.10.2019

cirvis tu esi naivs

P puika2019 14.10.2019

ok. bet tu konkrēts āmurs.

A Artūrs Dante 15.10.2019

es jau ļoti ļoti sen saku, ka vienkāršī ir jāsāk ignorēt viņu portāls, jo jau sen ir dzirdēts, ka ss izmanto savu popularitāti lai maigi izsakot kāstu naudu no cilvēkiem, vienlaicīgi pret viņiem izturoties, kā pret aitām, kad bez mazākā iemesla dzēš sludinājumu par kuru jau ir samaksāts u.t.t.
Diemžēl ļoti lielu % , masu sludinājumu veido neliels firmu skaits, tādas kā Banknote, Vita Credit, visādi telefonu tirgotāji, mākleri u.t.t., kas rada iespaidu ka ss ir ļoti daudz sludinājumu, ja varētu kaut vai ar pirmajām divām firmām vienoties, ka viņas vairs sludinājumus ss neliek, ticiet man cilvēki sāks pamanīt, ka ss vairs nemaz tik populārs nav.
Es arī pilnībā piekrītu, ka sen ir laiks lai ss aizietu pa burbuli, jo īpašnieku nagleš jau vienkārši ir neidomājams.
SS īpašnieki, ja lasiet - ziniet es labprāt iedotu ar kāju starp acīm jūsu mamkām, jo zinu, ka paši esiet pārāk mīksti.

P puika2019 15.10.2019

Sveiks Artus. Paldies par info. Ja es jau aizsutiju info uz zip.lv lai shie sarosas, ka ari aizsutiju info uz vel paris institucijam. PTAC ari neko nevelas darit lietas laba. No prakses jau ieprieks zinu, uzliku vienreiz vienu interneta veikalu uz ausim, PTAC baigi neko tur pat nevareja lidzet.

Pats turpmak liksu tikai un vienigi zip.lv ja ir kas pardodams. nekas ka tur patreiz maz cilveku, bet ar laiku jau visi sanaks. Nu vismaz zip.lv pagaidam uzticiba ir lielaka, ja nu gadijuma Draugiem Group neizdoma kko lidzigu ka SS.

Ja ir velesanas vari ari pasherot sho te socialajos, es ari to pashu daru, lai nosistu vinjiem uzticibas limeni, jo pec shi te shaubos ka kads vispar gribes iesaistities ar vinjiem un cilveki baidisies kko likt ieksha. Ieksh Zip.lv man viss patika, gan ar maksajumiem, gan ar statistikam, viss vienkarshi un erti. Parejos pachekoju, kas ir Latvija, nu ta...

A Armoha Ērglis 21.10.2019

Man nobkoķēja kontu un viss nauda tutūū

Janis85 16.10.2019

Ok, es arī palīdzēšu viņus "paslavēt".
1400+ e-pasti, 20+ k sekotāji - gan jau kāds arī pados ziņu tālāk.

P puika2019 18.10.2019

Sveiks Jāni. Super lielais paldies. Lieliski, ka ir tādi cilvēki kā tu kam tomēr rūp.

I Inese Kugelberga 29.10.2019

Kamēr to zagļu kantori nraizklopēs,viņi turpinās zagt,jo diemžēl tas ir populārākais LV,un cilvēks ja grib pārdot ātri ,riskēs ar savu naudu un liks sludinājumu,tur klāt reklama.lv to visu dara par velti

V Vad Zen 19.11.2019

zagli