www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

! Uzmanību! Vietnē ss.com uzdarbojas krāpnieks.
Dzīvokļu sludinājumos tiek ievietots sludinājums ar vēlmi izīrēt skaistu dzīvokli par saprātīgu summu - virs 200€. Sludinājuma tekstā tiek minēts, ka zvanīt var pēc pulkstens 18 vakarā, taču, ja dzīvoklis ļoti ieinteresē, (kas noteikti tā arī ir, jo dzīvoklis tiešām ir glauns un īres maksa nav liela) tad var rakstīt īsziņu ar tekstu, kurā iekļauta dzīvokļa adrese.
Uzrakstot ziņu, izīrētājs palūdz rakstīt whatsappā, jo tur ātrāk atbildēšot. Uzsākot sarunu whatsappā informē, ka sludinājumu vajadzēja izņemt, jo dzīvoklim ir ļoti daudz interesentu, tādēļ arī uz ziņām tik ātri neatbildēs. Ja vēlas dzīvokli "rezervēt" ir jāiemaksā depozīts 50-100 euro apmērā. Kad tika meklēts kompromiss šo summu samaksāt klātienē, tika atbildēts, ka tādā gadījumā dzīvokli atdos citiem, kas summu ir gatavi maksāt uzreiz, jo tika dota priekšroka man, jo uzrakstiju uzreiz pēc sludinājuma ielikšanas. Izīrētājs atsūtīja pases bildi kā ķīlu, ka nauda tiks atgriezta gadījumā, ja par dzīvokli apskates laikā tomēr pārdomās. Summa jāskaita uz Īrijas kontu, jo izīrētājs atrodas īrijā, un tikai dosies uz Latviju, lai kārtotu īres lietas.
Kad summa ir aizskaitīta tiek sarunāta dzīvokļa apskate, šajā gadījumā vajadzēja gaidīt 2 dienas, izīrētājs laipni palūdza uzrakstīt piecas minūtes pirms ierašanās, lai varētu noiet lejā pretī. Apskates dienā vēlreiz sazinoties ar vīrieti, tiek sniegta atbilde, ka apskate ir spēkā.
Kad ierodas noteiktajā adresē, vīrietis vairs nav sazvanāms, whatsapps tiek bloķēts un uz īsziņām arī neatbild.
Sevi uzdod par Juriju Novikovu, bildē ir redzams vīrietis, par ko izīrētājs uzdodas, tālruņa numurs - 2 0439544, un dzīvokļa adrese šajā gadījumā bija Vaidavas iela 10, Purvciems.

08.08.2019

V vitols 09.08.2019

Kur ir aitas, tur ir cirpēji!

K Klientamnavtaisnība 09.08.2019

Šitā shēma darbojas jau daudzus gadus un joprojām kāds iekrīt...

Оккупант 09.08.2019

Какая схема? Сидит какой нибудь Rolands veinberg или ilgā kersteine и мешает зарабатывать потому что сами умеют только между ляшками чесать.