Ss.com - Krapsana

Labdien, ievietoju sludinajumu, dzēsa bez paskaidrojuma, sakumā jautaju, kapec dzesa sī augsti godajamā iestade, konkretas atbildes nebija. Ievietoju otreiz dzēsa, jautaju kapec? Atbildes nebija, ievievietoju treso reizi, jautaju - kapec? Esot tikai viena bilde, tad apskatijos sludinajumus pilni portali ar vienu bildi, un sī augsti godājāmā iestade atrodas vasaras 7 - 25, bet reali klientien nav piējama, domaju aiziet tur lai ievieto pareizi, jo nauda iztereta 21 eiro panemts-neparko. So sudzibu iesu uz pateretaju tiesibu centru, lai parliecinās par tās spekulativām un neierobezojosam darbibām, jo darbojas kā banditu organizacija, nevis klientiem lojala organizacija, ar necienu sai spekulativai organizacijai un iesaku cilvekiem apmeklet citas reklamas iespejas nav jau vienigā organizacija paldies dievam jo esu tur

27.06.2019

Aris22 28.06.2019

Taa ir taisniba ,tur neko nepanaaks