Ss.com - Krapšana

15.06.2018 ss com izdzesa visus manus sludinajumus. Bija+-150 sludinajumui. Profils ari ir dzests. Nauda kura palika konta pazuda, bonusa nauda ap 1000eir ari. Pa jaunu registreties viņi neļauj. Raksiju kadas 20 vestules viņiem,0 emocijas.
Ja ir varianti, labak nelieciet savus sludinajumus sscom.

Работяга 17.06.2018

Esmu soka, 150 sludinajumu iebazt ss.com, viniem jus uz rokam janes, bet vini jus izmeta un iemeta ar naudu... tas tikai latvija var but :((

L laimers 18.06.2018

Tas jau nieks. Jums vēl paveicās, ka viņi nepiesolīja jums sprandu apgriezt, ja vēl liksiet sludinājumus, kā pirms kāda gada vienai sievietei.

A andrisauto 21.06.2018

Vis beidzas labi.pec nedelas vis atgriezas savas vietas,nauda ari.bez paskaidrojuma.
Var but sistema noglukoja var but kas cits.to neviens vais nepateiks.

B [email protected] 11.08.2018

У нас тоже такая ситуация ! Удалили объявления никого не спросив . Куда и кому на них жаловаться, не понятно?

Irina Polyakova 23.08.2018

обьявления появились?

Irina Polyakova 23.08.2018

Taad paša situācija jau nedeļu ;)