www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Grību visus pabrīdināt par to, ka SS.COM darbojas KRAPNIECE Tatjana Ivanova kura izvietoja ss.lv sludinājumu ar e-pastu [slēpt]@inbox.lv , mob.tel.26610259, un piedāvāja maksas pakalpojumus skolas/universitātes uzdevumu risināšana.
Es sazvanījos ar viņu un sarunājam ka viņa par summu 150 eiro izpildīs uzdevumus kurus es viņai nosutu pa e-pastu, bet uzreiz pateica ka viņai vajag priekšapmaksa 90.00 eiro, lai viņa varētu sākt uzdevumu risināšanu. Es vīnāj pārskaitīju šo naudu un mēs sarunājam ka uzdevumi būs gatavi 5. decembrī. Protam ka 5. decembri nekas nebija gatavs, viņa uzrakstīja ka aizbrauca komandējuma un darbi būs 23. decembrī, pēc tam atkal es vīnāj prasīju un tad saņemu atbildi ka būs 7. janvāri, sazvanoties 7.janvari viņa uzrakstīja sms ka atgriezis naudu jo nevar izpildīt darbu. Visa sarakste man ir saglabātā e-pastā , ka arī mod. telefona , visi sms no viņas ir saglabāti. Es Tatjanai Ivanovai piedāvāju atrisināt šo problēmu atgriežot man naudu, pēc kā viņa sāk uzvesties agresīvi, es pabrīdināju ka vērsīšos uz VP ar iesniegumu par krāpšanu ja viņa neizpildīs solījumu. tagad viņa klusē un neatbild.
Te iz dati no mana internetbankas kad tika pārskaitītā nauda un par ko.
Datums 14.11.2017
Maksājuma uzdevuma Nr. 174
Saņēmējs Tatjana Ivanova
Darījums nr. RO229833590
Maksātājs ZIKS DENISS
Saņēmēja konts LV32HABA0551036042798
Summa 90,00 EUR
Maksātāja konts LV16UNLA0050003574916
Maksājuma mērķis Finanšu analizē un riski , Eiropas tiesības uzdevumu risināšana

Lūdzu Jūs izvērtēt un pārbaudīt šo informāciju, vai tas nav krāpšana , ka arī atzīmēšu to faktu ka esmu cietuša persona no šis sievietes mahinācijas ar piedāvātajiem pakalpojumiem. Lūdzu palīdzēt man atgriezt savu naudu ka arī izvērtēt Tatjanas Ivanovas rīcību, var būt es neesmu vienīgais kurš bija apzagts tāda veidā. Es biju vērsies ar iesniegumu uz Valsts Policiju, bet domāju ka viņi ka vienmēr nepalīdzēs un šī persona turpinās apzagt cilvēkus tālāk.
Ludzu veikt izmeklēšanu par šo faktu un sniegt man rakstisko atbildi, kādi mērī tika pieņemti pret šo personu, un kā es varu atgriezt naudu.

D

K Kārpa1988 17.01.2018

Man liekas īstie cietušie tikai būs, kas izmantos Jūs kā speciālistu, kurš nebūs kompetents "Finanšu analizē un riski , Eiropas tiesības" jautājumos.

Dainis 17.01.2018

Finansists kuru aptīra, varbūt tomēr tā nav jūsu profesija..

D Deniss Ziks 17.01.2018

Piekritu! Finansists nav mana profesija, bet priekšmets ir iekļauts programmā. Bet jāskatās uz to, kā Krāpnieki strādā oficiāli - piedāvājot pakalpojumus, bet ņem naudu un pazūd un Jūs to atbalstāt.

Dainis 17.01.2018

Tāda ir mūsu pasaules kārtība, kamēr būs aitas, būs cirpēji, jūs pats ļāvāt sevi apčakarēt lūk arī rezultāts..

A Artūrs 04.07.2019

Es arī esmu apkrāpts no šīs personas

A Artūrs 04.07.2019

Es arī esmu apkrapts no šīs personas

H hobitmr 07.10.2019

Es ari esmu dienžel apkrapts no šis personas.

A alex.alex.alex 18.01.2018

Тупые комментаторы к каждой статье вставляют своё мнение о том, что дипломы покупать нельзя и т.д. На самом деле это не ваше дело, важно, что мошенница не выполнила взятые на себя обязанности и обманула человека на деньги, и не важно, какую услугу он у неё покупал. Пишите заявление в полицию, также как я понимаю, она типа индивидуальный предприниматель, или микропредприятие, т.е. имеет фирму, пишите заявление в PTAC http://www.ptac.gov.lv/lv/content/aizdomigo-interneta-vietnu-saraksts посмотрите тут законы https://likumi.lv/doc.php?id=23309 сам сталкивался с похожей проблемой, когда по ненужному мне предмету заказал услугу, а подобная этой дура скопировала дипломную работу так, что 80% было плагиатом

A alex.alex.alex 18.01.2018

Опечатка - не дипломную работу, а реферат*
P.S. Мошенники должны сидеть в тюрьме, поэтому удачи Вам!

D Deniss Ziks 18.01.2018

Спасибо за поддержку заявление в полицию уже написал. Пока-что ничего не происходит. Я думаю что она вообще не выполняет никаких работ, а просто собирает с людей деньги.

A alex.alex.alex 18.01.2018

В таком случае ей осталось это делать не долго. Информируйте её в деловом стиле (как будто пишите фирме, а не персоне) о том, что никакая работа Вам уже не нужна, актуальность исчерпана, вы просите вернуть ваш залог в полном объёме, что заявление в полицию уже написано, и на будущее, всегда уточняйте требования, что работа обязательно должна быть более чем на 80% оригинальная и не плагиатная, указывайте также сразу тому, кто выполняет вашу работу, ссылки на сайты программы антиплагиата, с помощью которой вы будете проверять уникальность работы. Просто если правила не уточнены, и вам отправят скаченную из Интернета работу, то с заявлением будет намного сложнее. И ещё важный момент: я немного не так прочитал, я думал это фирма, а она просто частное лицо, вы можете ещё нажаловаться на неё в службу государственных доходов, что возможно она не платит налоги, особенно если эта сумма 90 евро была без какой-либо квитанции, а просто она на словах сказала ,,Переводите 90 евро,, Тогда служба государственных доходов проверит её платежи, и если она не платит налоги, то помимо всего прочего, возможно она заплатит штраф за уклонение от уплаты налогов

D Deniss Ziks 18.01.2018

Спасибо за столь подробную информацию. Всё вышеупомянутое приму к сведению и продолжу заниматься этим вопросом, чтобы больше никто не пострадал от рук этой мошенницы.

Оккупант 04.07.2019

Гражданское право перечитайте. Переплата судебному исполнителю в 1100 евро и не возвращена. Другой судебный исполнитель Rolands Veinbergs взял 6000 евро за работу и не выполнил, вещи украл, счётчики воды не снял. Вот такие потери и ничего сделать люди не могут. Daina priedniece 2500 evro, а долг считается неоплаченным. Вот так :-)

Es arī esmu cietusi no šīs personas... :(