www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Ss.com - Krāpšana

Tie kas vēlas pārdod auto caur ss.lv.
Jūs samaksāsiet naudu, ieliksiet sludinājumu un Bac pēc kada laika jūs bloķe:) jūs taisāt jaunu akauntu maksājiet naudu un Bac atkal tāda pati situācija:) ) ) a notiek sekojoši, parpirceji kas seiz tur dienam vienkārši meklē tādus lohus no ka nopirkt pa kapeikam auto un no dažādam iericem uztaisa sūdzības par jūsu sludinājumu un jūs bloķe. Un pēc kada laika Saka jūs terorizēt ar savam smieklīgam Cenam, caur epastu un numuru jo pārdod jūs nevarat jūs tak bloķē visu laiku:) tas ari attiecas uz citam mantam kas interese pārpircējus. Un iegaumējiet 95 % mašīnas kas tiek tirgotas ss.lv ir luzņi ko tirgo parpirceji vai ta ir 5 gadus vecs auto vai 15 gadus vecs, tas ir pārbaudīts variants un ar to saskārušies daudzi mūsu iedzīvotāji.

M Maestro_Riga 13.05.2020

Много людей жалуются на эту схему .
Наверное , у них есть причины так поступать .
У меня два аккаунта заблокировали .
Используйте другие рекламные сайты , сразу несколько
реклама , далдер , арбуз , мм , возможно , вы знаете другие
Делайте репосты в социальных сетях , что бы они стали поулярнее .
Ведь у вас есть выбор !

V Vikuciit 02.06.2020

Pilnīgi Jums pierītu, arī pazuda nauda. Aizgāju no viņiem uz salebaltic.com, tur tagad izskatās viss jaunais tusiņš notiek