www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

Darbs mežā No ss.lv - Krāpšana

Sūdzība par šo sludinājumu! No ss.lv

piedāvāju darbu agrotehniskaja kopšana, kā arī stādījumu aizsardzībā - smērēšana. Iespēja turpināt ar jaunaudžu kopšanu. Darbs nodrošināts visam gadam.
Prasības: pareiza attieksme, vēlme strādāt. Ja esi bez pieredzes, bet ar vēlmi strādāt un mācīties - veicam apmācību.
Atalgojums: labs un regulārs, (maksā pēc padarītā, bet tas nenozīmē, ka var braukt un sēņot)
ar transportu un visu nepieciešamo darbam nodrošinam. Var nodrošināt ar pagaidu dzīvesvietu. Var būt pašnodarbinātais

sīkāk zvanot 29530156
nāc un strādā.

P. S. Esmu pie šīs personas strādājis. Solītā dzīves vieta bija īsts ūķis. Iemitināja mani šķūņa apstākļos. Ne Gaismas, ne kur nomazgāties, ne kur pagatavot ēst. Labierīcības vis netīrs un antisanitārs! Un visu nenodrošināja darbam kā minēts sludinājumā! Tikai ar trimmeri un degvielu. Ne kādu individuālo aizsarglīdzekļu, (maska, austiņas, brilles, cimdi.) par nostrādāto dienu nesamaksāja, darbs neoficiāls. Dēvēja sevi par lilitu. Adrese: Ikšķile, Daugavas prospekts, 30.
Es no laukiem braucu 180 km. Līdz ikšķilei. Ir vel jauns sludinājums tikai nedaudz pamainīts ss.lv
bet ļoti tuvs iepriekšējam pēc teksta.

J