www.sudzibas.lv SportsDirect Neprofesionāla ricība

Sportsdirect - Neprofesionāla ricība

Ierados sportsdirect veikalā, devos piemērīt legingus. Nenopirku tos un devos ārā no veikala. Pēkšņi pieskrien sieviete un Saka, lai parādu savas somas saturu viņu telpās. Par cik neko sliktu nebiju izdarījusi, piekritu parādīt. Iemesls visai trauksmei esot bijis tas, ka kamerās izskatījies, ka esmu paņēmusi 2 legingus, bet patiesībā viņi bija salocīti. Kā arī legingiem esot bijuši 2 pīkstusļi, bet viņi liekot tikai vienu. Nesaprotu tikai to - kāpēc bija ar to visu jāņemas, ja izejot no veikala nekas nepīkstēja. Manuprāt, darbiniekiem vajag pārbaudīt redzi, ja ekrānā nemāk saskatīt lietas pareizi. Tiešām nepatīkama situācija.

14.03.2020

Papildināts Kkarinaa 14.03.2020

Incidents norisinājās Akropoles sportsdirect veikalā, sestdien, 14.03.2020.

K

BondsBonds 14.03.2020

"esmu paņēmusi 2 legingus, bet patiesībā viņi bija salocīti."
Ko?

micor2020 14.03.2020

Досматривать имеет право только полиция. Даже охрана может только попрасить предоставить содержимое сумки в связи с данными объстаятельтвами. Но это просьба. Которой можно отказать.
Если точно нечего не брали, то можно было покачать права.

B benskiecasino 14.03.2020

roža laikam kriminalnā bija un viss