www.sudzibas.lv SportsDirect Lietotu un netīru drēbju tirgošana

Sportsdirect - Lietotu un netīru drēbju tirgošana

Neiesaku ja negribat par dārgu iegrābties jau lietotās un bieži vien netīrās drēbēs!
Ja mājās tikai pamanīsiet traipus un atnesīsiet netīras drēbes atpakaļ, kaut stundas laikā, jums nav nekādas cerības tās apmainīt pret tīrām un nelietotām drēbēm. Un darbinieku attieksme tāda, ka viņi citur labāku darbu nevar atrast un tāpēc visu savu neizdevušo dzīvi izgāž uz klientiem, it sevišķi uz tiem klientiem, kuri zina savas tiesības.

02.01.2020

M Mego izmeklētājs 02.01.2020

Tiesības pirms pirkuma apskatit un izpētit apģērbu?

BondsBonds 03.01.2020

Ko būtu darījis normāls cilvēks tavā vietā? Samierinājies ar to, ka tās ir tikai lupatas, un zinot, uz nekādu Gucci viņš negāja. Ieliktu veļas mašīnā un dzīvotu tālāk savu dienu.

Darbinieku vienīgais prieks šajā darbā ir tirgojamo apģērbu nosmērēšana.
Tev kā pircējam ir tiesības nepirkt netīru apģērbu. Taču, ja nopirki, darbiniekiem ir tiesības nepieņemt tavas netīrās lupatas.