www.sudzibas.lv Sportland Slikts serviss

Sportland - Slikts serviss

Labvakar! 45 minūtes pirms veikala slēgšanas vēlējāmies uzlaikot sporta apavus. Palūdzam otru kurpi. Pārdevējs vairākas reizes apstaigāja veikalu un beigas pienāca klāt un teica, ka nevar atrast otru kurpi un kasti. Rit meklēšot. Teicam, kāpēc rit, ja šovakar vel ir 45 minūtes laika un mēs esam gatavi gaidīt, jo apavu parīs bija pēdējais. Pārdevējs negribīgi piekrita. Kad atgriezāmies pēc 30 minūtēm, pārdevējs teica, ka apavus nav atradis.
Vilšanas, jo gribējām šo pēdējo pāri, bet acīmredzot Sportland Ventspils nav svarīgi sniegt labu servisu un saņemt par precēm naudu.

O Objektīvs 22.04.2016

Sportland kā uzņēmums noteikti nav sajūsmā par tādiem darbiniekiem. Jefiņš, ne pārdevējs. Arī pārdevējam Veikalā ir jāprot būt.. bet tam tizlenim nav smadzeņu to saprast., kādām īpašībām ir jābūt pārdodot. Vienīgais, ko viņš prot ir pieprasīt samaksu par savām tukši nostāvētām stundām.

2024 23.04.2016

Sportland sen būtu laiks norādīt pieejamos izmērus katram modelim. Tas taupītu laiku kā klientiem, tā arī darbiniekiem. Pašlaik darbinieki pusi laika iznieko skraidot uz noliktavu noskaidrot vai ir nepieciešamais izmērs. Un izmēri neatbilst, var ievajadzēties 1-2 izmērus lielākus nekā parasti, tas nozīmē ka pārdevējs skries uz noliktavu 3 reizes ar katru modeli.