www.sudzibas.lv Sportland Nav kvalitātes

Sportland / Sliktas kvalitātes ziemas jakas - Nav kvalitātes

Sveiki, lielveikalā Riga Plaza Sportland veikalā 04.12.2017. Iegādājos roxy ziemas jaku 209,99eur vērtībā. Kad jau 14.12.2017. Pamanīju, ka no jakas pa vīlēm nāk ārā nezināmas baltas pūkas (nav dūnu jaka) forši! Šajā veikalā var arī iegrābties. Nav 1x kad šāds gadījums, ka pa vīlēm nāk ārā iekšējais materiāls.. Tā vienmēr sportlanda jakām. . : (

C critical thinker 24.01.2018

nav pirmā reize? un kāpēc turpināt šo sadomazohismu?

KassandraG 25.01.2018

izrādās, ka ir vairāki veikali ar sliktas kvalitātes drēbēm. man tas pats ir bijis. Riga Plaza Peek&Cloppenburg veikalā nopirku vīram Vācijas firmas ziemas siltu kurtku. viņš uzvilka tikai divas reizes, ka no jakas sāka līst ārā baltas putas! kas tas par materiālu un kas pa kvalitāli par tādu cenu?! man ir šoks.
Veikalā man pateica, ka var atvest kurtku ar čeku, tad skatīsies, ko var izdarīt, ja var.

KassandraG 25.01.2018

un tas putas nāk ārā no jakas labās puses, nevis no iekšpuses!