Sportland - Pumas apavi

Nepērciet Pumas apavus Sportland veikalos!!! Silti iesaku.

Nopirku galerijas Centrs Sportlandā Pumas apavus. Rūpīgi viņus kopu (es vienmēr rūpējos par savām mantām). Un neskatoties uz to pēc vairākiem mēnešiem purngalos izplīsa caurumi - tiešī virs īkšķa. Aiznesu uz veikalu, kur man apsolija, ka 10 dienu laikā apavi tiks apskatīti un sniegta atbilde. Naivā!!! Pēc padsmit dienām pati aizgāju uz veikalu (par neinformēšanu man neviens protams neatvainojās) un uzzinaaju, ka pati esmu vainīga. Apaviem esot mehānisks bojājums un nekāda kompensācija man nepienākas. Bet tie ... apavi saplīsa tapēc, ka es viņus valkāju!!! Un trakākais, ka veikala darbinieki arī ir galīgi idioti. Aizgāju uz patērētāja aizsardzības biroju un uzzināju, ka es pat nekur nevaru sūdzēties, jo nebiju iesniegusi veikalā rakstisku sūdzību, bet viņi no manis to neprasīja.

Secinājumi - tajā veikalā pērc sporta apvus tikai tad, ja esi nolēmis tos nevis valkāt, bet turēt plauktā:) var jau arī tā!

A Andris 12.11.2008

Nesapratu, kapec sudzibu rakstit ir par velu?

H Hei, 12.11.2008

Laikam nagi iikskim bij pa garu!:D:D:D:D:D:D

A alfabeets 17.11.2008

man neliekas normāli, ka cilvēki samaxā ne mazu naudu par kvalitatīviem apaviem, bet tie pēc kāda neilga laika saplīst, jo tomēr apavi nav paredzēti dažām nedēļām vien,

J Juris 17.11.2008

Priekš kam tu vispār pirki apavus?

L Lity 15.11.2009

Palasi, lai vari līdzvērtīgi runāt ar pārdevējiem/-ām
www.pateretajiem.lv

S Svetlana 02.10.2011

vīram pagājušo gad nopirkām Nike apavus par 52 latiem, panēsāja nedaudz pavasarī, vasarā, protams vasaras apavos, tad uzvilka rudenī un šogad pavasarī atsāka nēsāt, jūlija vidū saplīsa. Es pat nevaru izskaidrot kā, vienkārši papēdis atgāja, tāda sajūta, ka zem "ādas" ir kartons. Un, protams, kas nav labojams, tas ir nēsātāja vaina. Secinājums - nopērc un skaties uz apaviem, nevis velc tos. Labāk nopirkt tirgū pa 20 un pēc sezonas izmest ārā, kaut gan nekad ar lētiem apaviem nekas tāds vēl nebija noticis!

K kerygo 12.11.2012

Neperciet ari adidas apavus. 2012 gada sakuma nopirku adidas botas skriešanai. valkaju viņas halle. un pa vasaru... rudens sakuma sānos saka veidoties mazi caurumiņi, ta ka botam garantija ir 2 g aiznesu uz sportland atpakal...
pieņemt jau pieņema... bet nekadu ziņu nedod, vai botas bija jatur sekcija, firmas vaina/mazticams/ vai protams mana, jo skriešanas botas izmantoju skriešanai.
Bus brivdiena došos veikaluy patirinat. 10 dienas jau sen pagajušas.

I ivarsssss 12.11.2012

pēctam uzraksti kā gāja.
es apsveru domu arī doties uz sportlandu, dot atpakaļ pumas botes. panēsāju nedaudz vairāk kā mēnesi, un pie zoles tgd sāk kkas plīst, apm. 2cm garumā izplīsusi vieta kur zole savienojas ar botes sānu malu.

U uzzy 04.01.2013

-> kerygo

Pats atbildēji: skriešanas apavus valkāji hallē. Un nestāsti, ka nepaspēlēji kādu sporta spēli, utt. Ja skriešanas apvi, tad viņi domāti tikai skriešainai, jeb taisnvirziena kustībai, bez nekādiem straujiem pagriezieniem, apstāšanām un tamlīdzīgām kustībām, kas notiek esot zālē. Skriešanas apaviem nav nostiprinātas sānu malas, jo ražotājs nav paredzējis izpldīt tādas funkcijas. Ja lien zālē, tad iegādājies zāles apavus un dragā. Tikai tad neiedomājies, ka ar tiem vari līst ārā un pēc tam prasīt garantiju.