www.sudzibas.lv Sportland Par apaviem nevēlas atdot naudu.

Sportland - Par apaviem nevēlas atdot naudu.

TC Spice veikālā Timberland iegādājos Timberland zābakus. Pēc 3 nedēļām, kad arā bija slapjdraņķis, jutu, ka zābakam sūcas cauri ūdens.
Pie zoles nebija kārtīgi apstrādāta maliņa, āda atlīmējusies. (Rāžošanas defekts, ko pērkot bija grūti pamanīt.) Aiznesu uz veikalu, parakstu papīrus lai uztaisa veikals savu ekspertīzi. Pēc 10 dienām eju pēc lēmuma, veikala vadītāja paziņo, ka apavam nav nekādu defektu un tas pats arī rakstīs lēmumā. Kopā apskatam zābaku, viņa cenšas ieskaidrot, ka tas esot normāli. Ka viņai kājās ari timberland zābaki un arī tā esot, bet ūdens neiet cauri nekādi :D Tā kā biju pārliecinas, ka zābakam ir defekts, devos uz pāšu izvēlētu kvalificētu ekspertīzi (konsultāciju), kur uzreiz pateica, ka tas ir brāķis. Devos uz veikalu ar uzrakstītu iesniegumu, ka vēlos veikt savu ekspertīzi. Uz vietas nebija tajā brīdī, kas paraksta iesniegumu, tāpec atstāju viņu un gaidīju zvanu. Sagaidīju zvanu ar atbildi: "Neapgrūtināsim mūs un jūs, kā nekā tuvojas svētki, nāciet uz veikalu un vienosimies par visu!"
Secinājums: Atieksme vienkārši kretīniska, darīs visu, lai nebūtu jāatgriež naudu kaut arī zin, ka defekts ir! Iztērētais laiks + ceļa izdevumi.

E

S sludinajumiem 17.01.2012

Par veikala atteiksmi gan nezinu, bet apavu kvalitate ir vienkārši superīga. Valkāju Timberland zābakus jau otro gadu. Pirku tapēc, ka zābaki no pārējiem veikaliem (NS king, VIGO, Danija utt) bija vienkārši pilnīgs sūds par 100Ls. Vienmēr atgriezu savu naudu. Timberland gan kad līst, kad sniegs jebkurā laikā vienkāršī super!!! Esmu ļoti apmierināta iesaku arī citiem!!! Tagad cenšos piemeklēt sev visus apavus tieši Timberland. Savus sūtīju no ASV kvalitāte super!!! Brali valkā botus timberland aŗī ir ļoti apmierināts. Domāju, ka tas bija braķēts pāris, tāpēc tā gadījies. Cik ir paziņas kas pērc Timberlandu arī ļoti apmierināti. Iesaku visiem valkāt Timberlandus!! :)

N Niko8 07.05.2019

Maza nianse - Tu sūtīji no ASV. Pamēģini nopirkt Lātvānijā. Uz akciju pa 80 - pēc 4 mēnešiem, zole plīst nost un pasaka, ka nav brāķis.

H heona 17.01.2012

Ieteikums-pirms pērciet preci, rūpīgi apskatiet visas vīles, zoles un nošūtās vietas...

L Laimonis 19.01.2012

Vakar nopirku Nike sporta apavus, paskrēju 10 min, un tā nobrāzu kājas ka šodien knapi paiet varu Secināju ka pārāk augsta un cieta kape, kas nav piemērota skriešanai, Esmu sportists un šādu brāķi nebiju vēl redzējis ja nu vienīgi kādām kurpēm. Aiznesu, bet viens no viņiem, kas kategoriski atteicās sevi nosaukt man uzreiz uzbruka, ka pats vainīgs skaties ko pērc un tt.t teicu ka viņs ir agresīvs un lai nepiedalās sarunā, bet šis tik lien visu laiku un mēģina aizraisīt konfliktu, pat izsauca savus dr. apsargus, kas protams neiesaistījās un teica šis esot ar vēju galvā. Tomēr naudu ne par ko neatdeva, Sakumā vēlējos kādus citus apavus, bet pēc tāda attieksmes, tur smird, Kur taisījāt ekspertīzi zābakiem? Iemet linku vai ardesi nosaukumu?

S skobis 19.02.2012

67289836 -apavu ekspertīze, Skolas iela 9/14.

Pirms 3 nedēļām nopirku veikalā Gandrs apavus - Men`s Grounder Ceplex Mid. maksāja 92.00 ls .. Nekam nederīgs produkts, pēc 5st valkāšanas kājas slapjas, nezinu kurā pakaļā tās membrānas saliktas, bet nekas tur nestrādā..vienīgais pluss - ērti. jau pēc 2ām dienām aiznesu atpakaļ, lai taisa ekspertīzi - protams - Itkā viss kārtībā. Bet uz jautājumu " kā Jūs secinājāt ka viss kārtībā, kādā veidā Jūs veiciet pārbaudi? " uz ko man pusminūti klausulē bija klusums, un tā arī neatbildēja...
Dirsēji visi tajā Gandrā, sabāzīs batonus ausīs lai tikai nopirktu preci.

L Laimonis 21.02.2012

gandr izsenis ir blēžu kantori, mani arī tur smagi piečakarēja ar garantija jautājumu, un pat ma purnu piesolīja veikala vadītājs piņķis, (brūnais puņķis)