www.sudzibas.lv Sportland Brāķēti apavi

Sportland - Brāķēti apavi

Nopirku nike air max apavus par 80€ ar atlaidi. Darbiniekam jautāju, kā apavus kopt, darbinieks atbildēja, ka veļasmašīnā uz saudzīgo režīmu. Apavi pēc vienas mazgāšanas reizes izskatās drausmīgi! Sarkanā krāsa saplūdusi kopā ar balto no zamšādas.

17.02.2020

R Ričards Zariņš 17.02.2020

Labi, ka pirms mazgāšanas noņēmu baltās šņores

Joe Rogans👽 17.02.2020

Ķīniešu pakaļdarinājums.

Es arī sāku tā domāt!

⛔️ 17.02.2020

Nike Air MAX maksā gandrīz 3x dārgāk, būtu padomājis par to prims pirkšanas

Bez atlaides bija 135€.

L Lailailai 17.02.2020

Šāda tipa apavi nevar tapt mazgāti veļasmašīnā. Vismaz vizuālais izskats neļauj domāt tik pozitīvi par šiem izstrādājumiem.
Es gan esmu Skechers un Reebok cienītāja, tieši dēļ vieglā mazgāšanas veļas mašīnā, bet arī ne visi modeļi ir ar šādu iespēju.

O Oskars 17.02.2020

Es ar esmu pircis air max sportlanda man naca lidzi lapina kur rakstits nedrikst mazgat velasmasina ???

BondsBonds 17.02.2020

Velasmašīnām, puslīdz jaunām, ir speciāls režīms apaviem. Citus nedrīkst. Šajā režīmā apavi netiek velti, bet gan ar centrbēdzi piespiesti pie malām un tiek skaloti cauri ūdenim. Maksimums no ķīmijas var likt ziepes bez ekscesiem.

R rayo 18.02.2020

Piekrītu Sportland nav diez ko labas kvalitātes sporta apavi. Nopirku Adidas skriešanas apavus, tiesa gan nekādu dārgo galu, laikam 45 EUR pēc 2 mēnešiem jau parādījās caurums...