Sportland - Bojājums

Nopirku Origo Sportland veikalā Nike Tiempo futbola apavus, bērns uzvilka tos uz vienu treniņu un apaviem atlīmējās malas pie zoles, pēc 2 dienām aiznesu uz veikalu atpakaļ, teica veikšot ekspertīzi (veikala īpašnieks: () , jāgaida 15 dienas, naudu - 69 EUR, neviens atgriezt netaisās, varot piedāvāt remontu.

I

W wraper 08.07.2016

Tas ir pilnigs bullshits no viņu puses. Pēc Latvijas likumdošanas 6 menešus no pirkuma datuma jums ir tiesības uz apmaiņu vai naudas atgriešanu. Tikai pēc tam viņi var piedāvat remontu kā vienīgo iespējamo variantu.

P portes 12.08.2016

Wraper - gluži gan tā nav. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 28.panta otro daļu, pircējs vispirms ir tiesīgs prasīt, lai pārdevējs novērš preces trūkumus vai apmaina to pret jaunu. Tikai tad, ja pārdevējs saprātīgā termiņā (15 dienas nekad netiks atzītas par nesaprātīgu termiņu) trūkumus nenovērš vai neapmaina preci, pircējs var prasīt Līguma atcelšanu, respektīvi - naudas atgriešanu.