www.sudzibas.lv Spoki.lv Portāls degradē cilvēkus

Spoki.lv - Portāls degradē cilvēkus

Labvakar

Šis raksts būs domāts par šo portālu - Spoki.lv

Šis portāls aicina tikai un vienīgi izklaidēties, priecāties un apmierināt sevi. Tas nozīmē to, ka latviešvalodīgos mēģina degradēt. Un ne jau nedaudz. Ar pilnu jaudu. Es esmu ievērojis portālā, ka sludina sātanu, aicina kauties, lieto rasistiskus vārdus, piemēram nēģer** un žī** un smejās par šīm tautām. Portāla administrators Jacky izskats jau visu izsaka. Viņš izskatās pēc dzērāja, vietējā bomža. Bet par šo visi jūsmo. Kāpēc? Jo viņš ļauj portālā spoki.lv degradēties. Es pavēroju rakstus un ievēroji, ka viens spoki.lv lietotājs ar lietotājvārdu Boneless smejas par Al Qaeda uzbrukumiem cilvēkiem, par teroraktiem, par terorismu 11 septembrī. Un viņi saka, ka viņu vadonis ir tas dzērājs Jacky. Portālu apmeklē bērni sākot no 7 - 16 gadiem. Taču portālā sēž 30 gadīgi pedofīli un degradatori, kam šie bērni ir kārums. Papildus viņu reklāmas aicina iet uz perversām filmām, piedzerties, dzert enerģijas dzērienus u.t.t. Diemžēl liela daļa cilvēku ir auni, kas lec vienam līdzi, šajā gadījumā dzērājam Jacky. Tāpēc, es domāju, ka Jacky ir priecīgs redzot, ka par savu degradāciju dienā saņem kādus 150 latus un dzīvot bagāts darot noziegumus. Ieteikums, visiem vecākiem - nelaidiet šajā dzērāja midzenī mūsu jaunatni. Viņš grib degradēt un pārtaisīt visus par amerikāņiem! Ja man būtu iespēja, tad es dibinātu organizāciju, kas būtu pilnīgi pret spokiem. Es ierosinu kādam hakerim uzkarināt uz pāris dienām spokus, lai jau tas dzērājs Jacky redz savus augļus, vai arī uzlaust dzērāja Jacky kontu un vienkārši viņu no spokiem izdzēst. Starp citu mani fascinē Jacky komentārs: "Lamuvārdi uzlabo sabiedrību, tās dzīvi!" Nē, Jacky, tu esi atļāvis portālā lamuvārdus, lai tev būtu nauda, ko nodzert, nosmēķēt u.t.t. Ja tev ir maz lietotāji, tad tev nav nauda, tu bankrotētu. Varat viņu aizstāvēt, taču viņš nav draugs sabiedrībai, viņš ir ienaidnieks. Gaidu tos aunus un aitas, kas sargās šo portālu kā svētu mantu.

Šis bija tikai mans viedoklis

Andris Finnenbergs

E eliotta 26.07.2012

atrodi sievieti, tad ari tev varbut paliks vieglak, jo sobrid tu izklausies pec hormonu parnemtas sievietes.. :)
tas dzerajs Jacky ka tu saki, ir daudz daudz, daudz gudraks par tevi, ja vien vins ir spejis izveidot sadu portalu, uzturet to un par to pelnit labu naudu, bet tu to nespej. un redz, jauniesiem patik, tatad jacky ir trapijis desmitnieka un lieliski izmanto savu galvu. un tu spej tikai pirst divana un veidot sada veida rakstus.

A Andris Finnenbergs 26.07.2012

Es jums stāstu pēc mana viedokļa un izpratnes

A Andris Finnenbergs 26.07.2012

Viņš izmanto savu galvu vai degradētu jaunatni. Liela daļa lietotāju (tu kā piemērs) ir aitas un Jacky dievina. Vai jūs nesaprotat to, ka viņam jūs esat tikai nederīga čupiņa, ko viņš izmanto savai naudai.

Starp citu, paldies, ka pierādīji, kas patiesībā esi!

E eliotta 26.07.2012

es pieraadiiju to, ka ir pasaule cilveki, kuri mak pelnit naudu. un nevienu bridi neteicu ka kadu dievinu vai tamlidzigi. ari deputati ir patiesiba gudri cilveki, jo mak nozagt naudu ta, ka neviens gailis viniem pakal nedzied. tas pats stasts ir par spoki.lv, jo cilveks izveido portalu, kaut vai degradacijas portalu, un cilveki tur iet, fano un vins pelna naudu. bet tu laikam esi parak stulbs, lai vispar izprastu manu domu gajienu, jo tev pastav tikai melns un balts. un vispar jau tev mazliet skauzj, ka ir kads cilveks pasaule kuram veicas un izdodas kaut vai ar kaut kadu portalu. un tieshi par tadiem cilvekiem ka tu visbiezak pasmejas, kuri mak tikai un vienigi runat un neko citu nedarit. no tadiem nav jegas tapat ka no tava komentara.

A Andris Finnenbergs 27.07.2012

eolitta, tātad tu domā, ka ministri un deputāti ir ļoti gudri cilvēki? Un kā es saprotu tu arī esi no tās elles bedres, kura jārok ciet! Kaut tas kropļu saits aizietu pa purbuli. Tas ir mans sapnis

Z zaptesburka 29.07.2012

Andri, nomierinies vienreiz taču. Jā, iepriekšējā savā (ne pārāk pamatotajā) sūdzībā par šo portālu (http://www.sudzibas.lv/complaints/spoki-lv-c22692.html) gan teici, ka neliksies mierā, kamēr portāls nebūšot slēgts, bet nu šitā jau sāk izskatīties pēc neveselīgas apsēstības.
Starp citu, uzaicinājums kādam hakerim "uzkarināt uz pāris dienām spokus (..) vai arī uzlaust dzērāja Jacky kontu" ir atklāta pamudināšana uz pretlikumīgu rīcību, tātad jājautā, vai Tu pats jau nedaudz nedegradē sabiedrību, atbalstot ko tādu.

A Anonīmā 29.07.2012

Andri, vienkārši GET a Life!!! Nobriedušam, normāli domājošam cilvēkam, par kādu Tu sevi šeit pozicionē (bet spriežot pēc tā ko dari, Tu tāds neesi), būtu pilnīgi nospļauties par šāda portāla esamību. Cik žēl, ka Tu esi tāds retarded people, kura vienīgais izkalides veids ir katru nedēļu rakstīt bezjēdzīgu sūdzību par spoki.lv. Nožēlojami, vienkārši nožēlojami!

P. S. Spriežot, ka tā ir Tev kaut kāda apmātība, vērsies pēc speciālistu palīdzības (Tvaika iela, vai kas tamlīdzīgs) kamēr vēl nav par vēlu!

A Andris Finnenbergs 29.07.2012

Jūs atbalstat.

Sits jālikvidē, jo tas iznīcina bērnu pasauli, kamēr Jacky priecājās par to, ka cilvēki mirst. Tā ir viņa lielākā bauda.

Lai tas saits izzūd.

C cigaans 29.07.2012

Pēc pēdējā komentāra Anža izklausījās pēc kautkāda sātanista :D

A Andris Finnenbergs 30.07.2012

Es atšķirībā no tevis esmu kristietis...

A Andris Finnenbergs 01.08.2012

smīkņa, tu esi sektante, es kristietis

Ausainītis 01.08.2012

Pamuļķis Tu esi, nevis kristietis! Uzsāksi krusta karu pret "spokiem", vai?

Z zaptesburka 01.08.2012

Andri, Tu to kristietību piemini tā, it kā tas, pie kādas reliģiskas grupas sevi pieskaiti, pats par sevi uzreiz automātiski nozīmētu, ka esi labāks par pārējiem, jo tici "pareizajam" dievam.

Ausainītis 01.08.2012

Laikam Latvijā tā ir iegājies, ka īstie cilvēki ir vien pareizajās partijās un pareizajās ticībās!

A Andris Finnenbergs 02.08.2012

Ausainītis ar Zaptes burku nav vecāki par 25 gadiem :)

Visi, kas ir pret spokiem ir labi, mīļi saprotoši, parējie ir atbireņi

Z zaptesburka 02.08.2012

Andri, vispār ar mani samērā precīzi uzminēji, lai gan piekasīšanās un matemātiskās pareizības pēc jāsaka, ka kādi 8-9 mēneši pāri tiem 25 gadiem man ir. Nu un? Ko tas pierāda?
Bet nu ar to frāzi, ka "visi, kas ir pret spokiem ir labi, mīļi saprotoši, parējie ir atbireņi" Tu mani beidzot galīgi pārliecināji, ka vai nu Tev ir problēmas ar galvu (par cik gan jau, ka pret šo portālu ir arī pāris nemīļāki cilvēki), vai - ticamāk - šis viss ir tikai joks, un savas sūdzības par spoki.lv raksti aiz gara laika, lai paskatītos cilvēku reakciju.

Ausainītis 02.08.2012

Andri, pieliec vēl klāt 25+3, tad sanāks īstais skaitlis!

Z zaptesburka 02.08.2012

Starp citu, skaidrības labad atļaušos piebilst, ka personīgi es šo portālu neatrodu sev par saistošu (tieši tāpēc, ka vairums apmeklētāju ir 10-14gadīgi bērni, kas "mētā krutos", vai cilvēki, kuru domāšana aizkavējusies tajā vecumā). Es neaizstāvu konkrēto lapu, es tikai norādu uz to, ka 1) ne jau visiem obligāti jābūt tādām pašām interesēm kā Andrim, 2) konkrētā lapa nav nekāds ļaunuma perēklis, tajā vienkārši novērojamas tādas pašas pozitīvas un negatīvas tendences, kā daudzos citos portālos, un 3) Andra apsēstība ar šo lapu ir neveselīga un jau robežojas ar vajāšanu.

Ausainītis 02.08.2012

Pareizi, un neviens ar varu tanī portālā iekšā nevelk!

A Andris Finnenbergs 03.08.2012

Nē, tas portāls ir jālikvidē, tas bojā cilvēku un Dzērājs jacky par to priecājas