www.sudzibas.lv Spa procedūras Personāla neprasmi runāt valsts valodā

Spa procedūras - Personāla neprasmi runāt valsts valodā

Vai ir tāda varbutība pašreiz Latvijā saņemt medicīnas izglītību pilnīgi nezinot valsts valodu?
Un vēl, kāpēc daži mediķi pilnīgi nezinot valsts valodu apkalpo pacientus Latvijā, jo pacients no tā iegust tikai ļaunumu savai vēselībai. Rūna iet par SPA viesnīcā „Baltic Beach Hotel”. Es gaidīju sāvu procedūru un biju šoketa kad dzirdēju dialogu starp medmāsu un gados sievieti, kura nesaprota krieviski, bet medmāsa pilnīgi ne vārda nevarēja pateikt latviski.
Paciente prasija viņai par procedūru, cik tā ilgst un tā tālāk. Bet medmāsa nervozi pateica krieviski: (Заходите, раздевайтесь, а там увидете).
Vēlāk izskaidrojas, kā tā bija zemūdens masaža medmāsa Diāna Losberga.Vēl vēlāk sapratu ka SPA šajā viesnīcā vairāka daļa apakalpošanas personāla arī neruna latviski. Un visi skaitas sertificēti darbinieki (medicīnā). Tad nevar saprast kur atrodas SPA viesnīca „Baltic Beach Hotel”
Krievijā vai Latvijā?
Kad es gribēju par to pajautāt darbiniekiem SPA viņi sāka sasaukt latviski runājošās darbiniekus un diezgan rupji man atbildēja, ka tā nav.
Kāpēc jacieš apmeklētājiem SPA kuri ta jau dārgi maksā par procedūrām, citi atbrauc no Latvijas mazpilsētam un nevar sarunāties sava dzimtā valoda. Laipni lūdzu Jūs pārbaudīt šo nekārtību šajā viesnīcā un palīdzēt novērst šo nelikumību.

Ar cieņu AnnaLiepiņa.
29.09.2011

S Sauliite 29.09.2011

Domā divas vienādas sūdzības uzrakstot draudīgāk izskatīsies?

F fixery 08.03.2012

tur oti laba attieksme. un klienti pārsvarā ārzemnieki, tāpēc svarīgākas ir angļu/krievu val.zināšanas