SP Legions - Apsardze

Cilvēki apsardzes firmas pakalpojumus izvēlas, lai viņu mājokļi un uzņemumu būtu drošībā no nelūgtiem viesiem, taču ne visas apsardzes kompānijas to tā arī uzter. Apsardzes kompānija SP Leģions vairrākkārt ir pierādījis, ka nespēj veikt savus pienākumus, t.i. ierasties objektā pēc signalizācijas trauksmes atsaknēšanas. Biroja ēku, kuru šī kompānija apsargā ir jau apzagta un vaina protams jāuzņemas nevis apsardzei, kas objektā ierodas labi ja 30 min laikā, bet tiem, kas ir apzakti. Šī kompānija nesteidzas uz izsaukumiem, dienas laikā attaisnojums ir intensīvā satiksme naktī attaisnojums ir ceļu stāvoklis vai tas ka brigāde atradās ļoti tālu no objekta. Naudu gan kompānija iekasē brangi, bet pakalpojumu sniegt gan neprot. Vairākārt objektā pēc traukmes atskanēšanas esmu ierdusies pirms pašiem apsargiem, tas liecina par to ka objektu varu apsagāt arī pati. :)) Iesaku jums izvēlēties NOTEIKTI citu apsarzdes kompāniju, jo ar viņiem problēmas jau ir no paša sākuma t.i. nu jau gads.

M maris 01.01.2011

Iesaku tev paariet uz EVOR vini reagee zibeniigi aatri.

T tikai viedoklis 01.01.2011

Nu nezinu- es par SP varu tikai to labāko pateikt. Jūtos drošs ar viņiem.

L Linda 20.01.2011

Nu nezinu par EVOR, es no viņiem aizgāju, jo atbraucot mājās bija izsists stikls, trauksme bija, bet neviens uz trauksmi neatbrauca. Tagad man ir cita apsardzes kompānija - esmu ļoti apmierināta, kad ir kāda trauksme vienmēr atzvana un stasta, kas notika. Nekādu problēmu jau 2 gadus man nebija ar šo apsardzes kompāniju.

V vilis 01.03.2011

Beidz pļapat! Tu esi SP Ļegiona Waffen SS aģents. Cik viņi tev maksa? Es esmu bijušajs SP darbinieks un es zinu- viņi nemaksā normāli cilvēkam un nav jāmaksā nodokļus

O ook 22.04.2011

muusu dziivokli apsargaa SIA "Taipans"-esam ljoti apmierinaati! :)

K Kaspar 01.07.2015

SP Leģions apsargā manu māju jau gadus 8 un nekad nekādu problēmu nav bijis! Un uz izsaukumiem atbrauc zibenīgi!

K Kaspar 01.07.2015

Pugačovas ģimene izmanto apsardzes firmas "SP Legions" pakalpojumus. Kāds firmas darbinieks atklājis, ka savrupnamu, kurā dzīvo arī dziedātājas mazie dvīņi Garijs un Ļiza, apsargā pieci vīri. http://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/muziki/allas-pugacovas-gimenei-jurmala-stingra-apsardze.d?id=47617217