www.sudzibas.lv Soneil Studio Apmācība - nagu kopšanas speciālists

Soneil Studio - Apmācība - nagu kopšanas speciālists

Vēlējos apgūt nagu kopšanas speciālista amatu, tādēļ, pēc ieteikumiem devos uz Soneil Studio. Pasniedzējas Dinas attieksme bija katastrofāla. Turpmākajā izklāstā būs novērtēts pasniegšanas veids, ne profesionālās zināšanas. Nodarbību laikā viņa prakstiski bija nemanāma, jo vienu dienu viņa paralēli nodarbībai vada semināru (blakus telpā), citu dienu viņa apmāca citus mācētgribētājus, bet vēl kādu reizi eksāmena dienā viņa blakus kabinetā pieņem klientu, kuram veic manikīru! Bija tāda sajūta, ka ik reizi no pasaniedzējas kā ar knīpstangām jāvelk ārā informācija, kā labāk apstrādāt šādu vai tādu nagu, ādiņas utt. Brīžiem jutos kā bērnudārzā, jo ik reizi bija jājautā, lai viņa nāk apskatīties un novērtē kā labāk apstrādāt nagu vai tml. Nerunājot nemaz par tām reizēm, kad viņas vienkārši nebija mācību telpā, viņa sēdēja pie sava galda un minēja krustvārdu mīklas. Un tad atkal aiziet tā pati ķēdīte - tev viņa ik reizi jāsauc. Uzskatu šādu pasniegšanas veidu par sava veida haltūru un domāju, ka pasniedzējam jābūt pietiekami profesionālam, lai saprastu, ka studentiem visu laiku ir jāseko līdzi. Viņam vismaz jāizliekas ieinteresētam un jābūt rokas stiepienā. Vēlējos vismaz saņemt kaut kripatiņas cieņas, bet pārsvarā saņēmu sarkastiskus komentārus utml. Jūtos neizsakāmi vīlusies par šī salona/mācību iestādes kvalitāti un nedomāju, ka kādreiz tur atgriezīšos.

I

A AIJA 11.06.2010

Nu katram ir savs viedoklis un domās, bet lasot vairumus komentāru, rodas sajūta, ka tos rakstijusi savā starpā pazīstama indivīdu grupiņa, kuriem nav ar ko nodarboties.Kā tikai ''aplikt''citus.
Es esmu bijusi Soneil Studio ne vienu reizi vien -un neko no tām ''šausmām''kas tiek aprakstitas neesmu manijusi.
Vienmēr viss ir bijis jauki jauks :)
Un attieksme vnk pa smuko :)

I Irena 05.09.2010

Neesmu tur maaciijusies u.t.t. Tachu esmu shokaa...kaada starpiiba, kur cilveeks pirms tam ir straadaajis? Kaut par prostituutu (!), jums jau kopaa nav jaaprecaas, bet gan jaamaacaas programma, ko esat izveeleejushies. Tik aprobezhoti...

D Dina 14.10.2010

Nu es ari tur macijos un taja Soneil Studio neka diza tur nebija. Attieksme ne ipasi draudziga un vispar neiesaku.
Un pasutit produktus no www.soneilstudio.lv ir kriminali. Pameginiet pasas.

I Ilžux 04.08.2011

Skolotāja Dina- fui! Paralēli dara citus darbus, pucē citus cilvēkus, pieņem klientus! Tā vietā, lai mācītu!
Attieksme- fui!
Kopumā atmosfēra Soneilā drausmīga!
Dārga, briesmīga iestāde! Neiesaku!

F fui 04.12.2011

Nu vienk neglīti tā apmelot cilvēku! Pasniedzēja Dina savu profesionālo mūžu ir veltījusi medicīnai, strādājot dažādās medicīnas iestādes, nevis kaut kur citur. Fui, cik pretīgi tādas baumas izplatīt.

B Beāte 10.08.2012

Tik zinošu pasniedzēju kā Dina, es vēl nekad nebiju sastapusi. ASS savā jomā.Vienmēr saņēmu atbildes, pat uz vis muļķīgākajiem jautājumiem korekti un profesionāli.Kas attiecas uz attieksmi, tad laikam katrs ko pelnijis to saņem. Un galu galā cilvēki jau ir un paliek cilvēki. Vienam patīk, otram nē. Mūsu grupa jau arī nebija nekādi eņgelīši. Var tikai pabrīnītie par Dinas pacietību simtiem reižu atbildēt uz vinu un to pšu jautājumu un pie tam vēl mierīgi.Dina bieži vien nenāca klāt tikai lai mēs varētu strādāt bez stresiņa, kas parasti rodas pasniedzēja klātbūtnē. Un, kad mums jau bija pašām jānovērtē nagustāvoklis pašām, tad tikai pašās beigās viņa pienāca un deva savu vērtējumu. Ir jau daži bebīši kuriem jāstāv kāt. Tādiem jāņem individuālās apmācības, nevis strādājot grupā jācer, ka pasniedzējs stāvēs viņam blakus. NEKLAUSIETIES UZ ŠIEM MURGIEM, BET EJAT UN PĀRLIECINIETIES PAŠAS.

B Beāte 10.08.2012

L lilly 11.08.2012

Novērotājs - kur tu latviešu valodā redzējis vārdu TOČNA? :) un kuram te ir vajadzīgas latviešu valodas nodarbības? :))))) Es kaut pati neesmu latviete, bet uzskatu, ka cilvēkam, kurš citiem saka ka ir jāiet macīties, pašam ir jāzina to ideāli :)))

F fixery 05.11.2012

atsauksmes tikai tās labākās! arī pasniedzēja Dina ir zinoša un savas jomas lietpratējs! kvalitāte visiem līdzekļiem ir ļoti laba, tā kā nebūs bail ka mācīs ar sazin ko. viss ir ļoti kvalitatīvs!

R rrriiitttaaa 21.04.2014

Macijos "Soneil Studio" kadus 4 gadus atpakal, man izsniedza DIPLOMU, bet velak izradijas ka tiem NEBIJA TIESIBAS IZSNIEGT DIPLOMUS, jo programma nebija licenzeta un tikai uz 60 stundam ja ne mazak :(, un mans "diploms" skaitas nederigs ka man pateica Izglitibas ministrija, ka varu vinu izmest :( !!! Vnk fantastiski.
Starpcitu ari kursi bija fuuuuuuuuui, ja es nebutu stradajoss meistars pec vinu kursiem nekad nevaretu stradat!!!