www.sudzibas.lv Somijas veselības produkti Uzbāzīgs Telemārketings

Somijas veselības produkti - Uzbāzīgs Telemārketings

Uzbāzīgs telemārketings, cenšas nopārdot kaut kādus nezināmas izcelsmes D vitamīnus. Jo prasot vairāk pastāstīt par kompāniju un vēsturi, tas netiek sniegts. Publiski arī nav atrodama informācija par tādu kompāniju. Neuzķerieties uz šiem krāpniekiem, lai neradītu sev liekus tēriņus un nepatīkamus brīžus.

U

A agater323 19.06.2017

Jau esmu nez cik reižu sūtījusi no šīs kompānijas, tā kā lieto visa ģimene. Informācija viegli atrodama somijasveselibasprodukti.lv kur jūs skataties nav ne jausmas :D ja nebūtu akls tad vismaz redzētu tur visu sev nepieciešamo info, bet nu nekas, uzvelc brilles :D

G Gita Getaute-Šveicare 06.07.2017

Cik reizes var zvanīt un piedāvāt tos vitamīnus, ja es jau divas reizes esmu atteikusi? Atzīmējiet tak vismaz, ka NAV INTERESES! Nevis buldurējiet piecas minūtes iestudēto tekstu, neskatoties uz sniegtajām atbildēm. Riebjas.