www.sudzibas.lv Solvita Selecka Brīdinājums visiem

Solvita Selecka - Brīdinājums visiem

Gribu pabrīdināt visus dzīvokļu īpašniekus. Nekādā gadījumā neizīrējiet savu īpašumu Solvitai Seleckai tel. 26756892. Mana pieredze, nesamaksāta nauda, izvākusies, un atslēgas atstāja pasta kastītē!!!

I

Likumsargs 13.07.2015

Redziet, ja būtu noslēgts īres līgums, tad šādu problēmu varētu risināt tiesas ceļā!
Ak jā, noslēdzot īres līgumu taču jāmaksā nodokļi, bet to darīt negribam, tad ar ko jūs esat labāka par Solvitu!?
Solvita apkrāpa Jūs, bet Jūs valsti! Viss ir saistoši!

L Liiga Dzheina 13.07.2015

Ne par šo gadījumu, bet atbilde Likumsargam!
Valsts katru dienu apzog latviešus, ja arī kāds vienreiz nestu atbildību par NELIETDERĪGI, izšķērdēto, sazagto, no katra pasākuma kabatā ielikto naudu, tad arī būtu motivācija maksāt nodokļus, pie reizes redzot attīstību, un ņemot vērā arī iedzīvotāju viedokli. Nekas no šīm lietām netiek darīts, ceļi ir 100 vietā pasaulē, tur, kur Āfrikas valstis, Igaunija ja nemaldos ap 30 vietu kaut kur, veselības aprūpe - pēc pus gada, ja gaidi rindā, izglītības sistēma ir pakaļā, un ierēdņi, dafiga par daudz, lielākā daļa Saeimā sēž, un neko nesaprot, un PAT NEAPMEKLĒ darbu 40-50 procentus, un saņem par rokas pacelšanu 2k+ + vēl piemaksas. Paskaidro man kāpēc ir jaapmaksā liekēžu un zagļu bars ja cilvēks neko nesaņem no valsts atpakaļ? Tā pat nevar izvairīties 100% no nodokļiem. Princips - kā tu man, tā es tev strādā arī ar valsti. Kāpēc cilvēkam ir jāatbild par nodokļu nemaksāšanu, ja valsts neatbild par to izšķērdēšanu? Viss taču ir saistoši, Jūs sakāt! Un bez demagoģijas lūdzu, vis varenais Likumsarg.
Un neuztraucies, es nekā neapkrāpju valsti, jo nemaz nestrādāju un par mašīnu nodokli maksāju. Tehniskā apskate arī ir butaforija, jo katru diena uz LV ceļiem ir kā tehniskā apskate, un vēl trakāk.