Solārijstudija LINA - Nemitīgas sms

Jau kādu laiku neesmu kliente šajā solārijstudijā "Lina", kas atrodas Zolitudē, bet nemitīgi nāk sms paziņojumi par jaunajām atlaidēm. Nesaprotu, kāpec man tās tiek sūtītas, ja jau sen neeju uz šo salonu, un domāju arī neiet. Pēc solārija āda ir sažuvusi un sakairināta. Solārija kabīnes ir diezgan netīras, jo ir sejā lidojušas gan salvetes, gan mati. Bet šoreiz gan par sms.

P pon4ik 24.04.2009

Man patik atmosfera, apkolposana, solariji, iedegums, cenas un atlaides !
Piekritu !

V Vita 24.04.2009

Man patīk šī solariju studija. Atzīstu, ka es arī jau vairs gadu vai pat vairāk (visamaz) neeju, jo esmu pārcēlusies uz dzīvi citā pilsētā (Ventspilī) UN man vairs sms nenāk no Linas, es gan mācījos BKI (BSA) Lomonosova ielā, līdz ar to arī apmeklēju solāriju Lomonosova ielā. Acīmredzot tur meitenes seko līdzi, kas ir un kas nav pastāvīgie klienti. IESAKU TO ARĪ CITĀM! Patiesībā taisnība jau ir, meitenēm nevajag lasīt žurnālus, bet gan pārskatīt savu klientu sarakstus un secināt, kas nav nācis gadu, visdrīzāk arī nenāks (vai piezvanīt viņam). Par klientiem un savu antireklāmu rūpējās pats uzņēmums - ja nevēlas pazaudēt klientu - var taču katru gadu veikt aptauju - vai cilvēki nāk, vai nenāk! Iesaku arī uzņēmuma mārketinga cilvēkam pakustināt smadzenes, nevis sēdēt birojā un izdomāt tikai cenu politiku!

L Lan 24.04.2009

Esli 4elovek ne xo4et polu4atj sms, to emu nado vsego li6 pozvonittj, i soobs4itj ob etom!!! Eto tak trudno??? Vi xotj predstavlajete skolko primerno 4elovek tuda xodit?

L Liene 24.04.2009

Vita! Neko pielikt, ne atņemt. Es tieši to gribēju pateikt. :)

E Edgar 24.04.2009

Super Solarijs LINA !
Man patik !!!

T Tatjana 24.04.2009

Lina мне очень нравится
Классный загар, супер лампы !
Спасибо !

: :) 29.04.2009

Tāda sajūta, ka salons pats par sevi raksta labās atsauksmes, visas kā no vienas grāmatas, tā nemēdz būt... :)))
viens un tas pats teksts gan latviešu gan krievu valodā... malači salona administrācija, attapīgas.. :))))))

A Andrea 30.04.2009

Tu esi loti savada meitene LIENE!!!Ja tu budu nedaudz gudraka tad nerakstitu visadas mulkibas interneta!!!
LINA ir laba solariju studija.Un ada man ari ir laba pec apmeklesanas.Nepatik SMS-NOMAINI TELEFONA NUMURU!!! :P

S sergej 29.06.2009

u vas devushka zvezdnaja boleznj nacalasj!Vi dolzni ponimatj shto eto biznes! Oni molodci shto tak rabotajut !Vi eshe napishite zalobu na Rimi i Maximu shto vam v jashik kidajut reklamki kazdij denj!Devushka tak i skazite zavidujte vi im u vas naverno shtoto ne laditsja v biznese vot i vse!

L Lan 02.07.2009

Sergej +1

I Ivars 26.08.2009

Nu nez kā tam sūdzētājam, bet tie sms nemaz nenek tik bieži! LINA`i nav ne vaina, bet par tīrību nav taisnība - tur vienmēr tīrs! Akcijas un atlaides ir pārdomātas un patīkamas.

Krēmu lieto, cienītā!!!

Sūdzība muļķiga!

Super solārijs!

V vika 04.10.2009

nu Lina Purvciemaa bija super, zheel tik, ka parvaacos, pec 7 reizem jau biju bruuna un atlika aiziet 2 reizes menesii.. loti labas lampas.. bet te, kur eju, vienmer salstu nost, tapec paarstaaju.. bus jaiet uz Pludmali, eh

K kika 07.10.2009

Es sauļojos studija LINA kas ir LOMONOSOVA 1, man ļoti patik !
Nemu 9min 2.8 ls un uz nedeļu pietiek !

а Алекс 16.10.2009

Все греться - в ЛИНУ!
Будете довольны!
Там не только ЗАГАР, там такие ДЕВЧЕНКИ!

S Sanita 21.10.2009

Es arī eju uz sauļoties uz LINA- super apkalpošana, super iedegums, cenas labas :) Nekādu problēmu :)

Z Zane 09.11.2009

Solāriju Studija Lina!!! Super!! Meitenes vienmeer laipnas un smaidiigas;))) kopss dziivoju riigaa apmekleeju sso solaariju iedegums vienmeer okei!!! nesuudzos, tiessaam patiik!!!

A Agnese 27.11.2009

Liene, tava suudziiba tieshaam it loti stulba! Salonam Lina ir vairaaki tuukstoshi klientu gan Juurmalaa, gan Riigaa. Ko tu staasti niekus, ka neparakstiijies par veidu, kaa tiksi informeeta par akciijaam.. Tu tachu iedevi savu telefona numuru, un logisiki, taadeejaadi ar to apstiprinot, ka esi ar mieru regulaari sanemt zinas no shii salona. Jo sms ir vieniigais veids, kaa shis salons var informeet savus klientus par akcijaam salonaa, jo pa pastu un e-pastu vini nekaadas zinjas nesuuta!! Taapeec vienkaarshi laipni nosauc savu telefona nummuru un paluudz administratorei, lai uz sho numuru vaioraak nesuuta nekaadas sms.
Un pareizi lieto kreemus piemeerotus tavam aadas tipam, tad tu neizzhuusi :P
Pati apmekleeju salonu Linu, mans iedegums ir ideaals, kaa arii apkalposhana, tiiriiba un cenas ir ideaalas ;)

K Klava 15.03.2010

Lenka dura