www.sudzibas.lv Solarijs Solāriju studija Sun-city Brīvibas iela

Solarijs - Solāriju studija Sun-city Brīvibas iela

Šodien apmeklēju solariju studiju Brīvibas ielā. Par pakalpojumu samaksāju jau sākumā, kā parasti mēdzu to darīt. Kad gāju ārā, nepatikami bija dzirdet no administratores - Jūs maksāt netaisaties? Biju šokā, par administratores aizmāršību, jo ienākot viņa lielāku uzmanību pievērsa savai darudzenei, ar kuru plāpāja. Uzrādiju savu čeku un aizgāju. Viņas nepatīkamā apkalpošana man iespiedās atmiņā. (Krievu tautības jaunkundze ar tumšiem matiem. ) Manuprāt, ja apkalpo klientu, ir viņš jāievēro un jāatstāj patīkams iespaids par sevi. Nav velmes tur atgriezties.

I

U Uģis riktigais 15.04.2009

dubults nepliist, vinja nodomaaja, taapeec veelreiz prasa naudu, ceriibaa, kaTev slikta atminja:)

E evija 07.05.2009

Nu tas nav normaali, bet kluudities var visi! Taapec labak iesaku apmekleet solariju Kr.Barona ielaa Sole Studio. Pati apmekleeju jau ilgu laiku un nekaadas sudziibas nevaru pateikt! Administratori ari vienmer ir laipni!

X x 07.05.2009

Brīvības ielā tajā salonā!?

X x 07.05.2009

Atvainojos, tagad paskatījos uzmanīgāk un pamanīju, ka runa iet par jā Brīvība sielas salonu, aizrunājos ar draudzeni(joks;)
P.S.šajā salonā administratorēm patiešām nu ĻOTI patīk runāt pa telefonu! :D Īpaši tumšmatei! :))

L Labais 11.05.2009

es eju brīvibas ielā uz to solariju kas ir aiz vespucci šupuļtīkla vaikala, ja nemaldos ergoline solarijs! baigi labais administrātores gan iedomīgas tāpat kā visur*(esmu ieverojusi ka tas meitenes kas strāda solarijos vinam ir kautkas sakāpis galva vienmer deguni gaisā!) bet nu ok ne pa to runa! iedegums tur baigi labais un turās ilgi un kremi arī lēti!

I irina 30.05.2009

Ja toze bila nedavno v etom salone-pravdo u menja bila svetlenjkaja administrator-no tak ze u menja sprosila posle seansa zagara denjgi...Studija malenjkaja tam toljko 4 soljarija a takaja grjazj...neprijatno ...

T Tirgusbaba 30.05.2009

Es arī tur esmu aplaucējusies kādreiz.

A Andrejs 30.05.2009

Oi, mani tajā salonā regulāri apbižo--prasa naudu vismaz 4 reizes, liek pašam solariju tīrīt un vēl iekniebj manā sexy popkā...bet man patīk, tur strādā tā blondā Inokentija Dzeguze, viņa ir tik patikama 77 gadus veca kundze...:))))Iesaku visiem!!!

A Anda 30.05.2009

Uīī, Andrej, ja būtu patrāpījies kad Lukrēcija Diždibene strādā, tad tik viegli prom netiktu. He he.

D devo4ka 31.05.2009

Ēēēē, a ko tā Lukrēcija dara, vai kāda no jaunajām????Gribetu iepazities tuvāk...