šokolāde - apvainojums

šodien iepērkoties veikalā, , Maxima, , neuzmanības dēļ apsargs apvainojis mani visu cilvēku priekšā, ka es, it kā neesmu samaksājusi par šokolādi ievilka mani pagrabā pie vadītājas, nevis pārbaudījis pie kases pēc čeka, ka es neesmu nemaz vainīga, vai tas tika izdarīts speciāli? man tā liekas ka kasierei jāskatās vai viņa ir izsitusi to preci, ?vai palaidusi garām, viss saprotams ka cilvēku daudz arī zog veikalos, bet nevajaga apvainot godīgus cilvēkus, pašiem jāstrāda arī uzmanīgāk, vairāk neiešu uz tādu veikalu ka Maxima iepirkies.

D

G gurkjis 07.10.2008

apsargus draaz vadiiba, lai kaadu aiztur, jo daudz zog, tapeec tas apsargs meklee kur piepisties

T toony 07.10.2008

Nevajadzēja līdzi iet, bet gan celt brēku uzreiz pie kases. Paši ļauj sev kāpt uz galvas un tad sūdzas...

L LLLL 07.10.2008

Lielveikalos paši darbinieki zog un kā vel. Zinu vienu gadijumu. Neatceros kurā lielveikalā tā bija. Pārdevēja ar kasieri bija draudzenes. Kad pārdevējai bija brīvdiena, viņa nāca iepirkties uz to lielveikalu un gāja maksāt pie savas draudzenes. Bet tas vel nekas. Ja tā pārdevēja pirktu preces, ko var atļauties par savu algu, bet viņa ņēma viss dārgākās delikateses, gaļas utt. Apsardze sāka piefiksēt, ka paša darbiniece tā iepērkās un izrādijās, ka kasiere viņai par to preci neizsit čeku... nu tā gar skaneri nolaiž, bet ar otru pusi, ... kautko jau izsita kasē...kādus Ls 5, lai pavisam nebūtu aizdomīgi. Te jau jāsāk domāt, ka viņām ar galvu viss nav kārtībā... nejau par to, ka apzpg savu darba devēju, bet to, ka pati pārdevēja nāca iepirkties. Būtu savu vīru sūtijusi vai kādu ģimenes locekli. Skumīgi.

A Alex 07.10.2008

domaju, ka sitada politika ar blatosanos ir daudzos veikalos, vienigais, ka citur varbut gudrak viss pardomats un beigas visu sadala un visiem labi.

MacBeton 11.10.2008

Vai tad ir obligāti jāstrādā maximā par apsargu? Lai sameklē normālu darbu!