Soho Credit - izspiešana

Šis kantoris nodarbojas ar naudas izspiešanu! Iesaku loti uzmanīties!Sen atmaksāju kredītu ar procentiem.Pēc kāda laika izrādās ka vēl joprojām esmu parādā.Samaksāju.Pēc laika atkal jauns rēķins.Izrādās ar maksājumu esmu kādu dienu nokavējis un atmaksātai summai bija jābūt nedaudz lielākai,tādēļ procenti par pilnu summu krājas katru dienu.Protams rēķinu izsūta kad summa ir sakrājusies un kamēr samaksā šo nenojaušot,jau gatavojas jauns...un begās atsūta rēķinu par dubultīgu pilna kredīta summu.Tā pāris mēnešos summa četrkārtojusies.Labs slazds.Tā no 150 ls summa izaugusi teju 500ls.Kur godīgums un lojalitāte pret klientu?

K

Nandia 18.07.2013

Ņemot šos ātros kredītus klientam pašam ir stingri un precīzi jāseko līdzi konkrētajai atmaksas dienai, vai dienai, kad jāpagarina kredīta atdošanas laiks, ja to uz sitienu nespēj atmaksāt - nevar būt ' ai, nu tur vakar vai aizvakar laikam vajadzēja ieskaitīt'. Lai neiebrauktu papildprocentos, parādos un citās nebūšanās - maksājumu veiciet konkrētā atdošanas dienā, vai pat dienu pirms.
Nepieciešamības gadījumā vienmēr izmantoju smscredit un, thu thu thu, nekas tāds nenotiek, jo strikti sev atzīmēju kalendārā, telefonā un paturu prātā, kādā datumā man jāatdod kāda summa un NE dienu vēlāk, jo būs ziepes. Tas viss tak ir norādīts līgumos, un šeit vainot kredīta devējus gan tā nedaudz neloģiski, jo ne jua viņiem jāskrien pakaļ katram klientam - nezinu kā ar sohokredītu, bet smscredit dienu pirms termiņa beigām nosūta sms un mailu. Tā teikt pat vēl atgādina par sevi...
----nedaudz ne tēmā, bet nu :
Savulaik iegādājos mob.tel. uz nomaksu lateko līzingā - telefona maksa bija uz 250, bet ar manu nezumanību veicot atmaksas un to termiņus - telefons izmaksāja vairāk kā 800Ls.

Esiet uzmanīgāki.

K kristapskr 23.07.2013

Piekrītu par termiņiem.Savulaik esmu aizņēmies vivus un sms un ja nokavēju kādu dienu nesaņēmu nesamērīgas soda sankcijas be ja soho uzskatīs ka esi parādā vienu santīmu, soda procenti ripos no kredīta pamatsummas(ja 150tad 1, 5ls dienā).Tāpēc iesaku uzmanīties no šī kantora un apsvērt kur aizņemties.

adiabo 27.07.2013

Nevienā tiesā nepiekritīs šiem zaglīgajiem procentiem, un viņi to paši labi zin, cer tikai uz to ka tu labprātīgi viņus pabarosi. Summa nevar vairāk kā dubultoties, var protams, bet tikai uz papīra vai kreditoru fantāzijās, tikai tiesa to neapstiprinās. Ja interesē iespējams varu palīdzēt, tikai vajag zināt pilnāku situāciju, raksti ja kas man privatajā

K kristapskr 05.08.2013

Paldies par atbalstu.Apsvēru ka lētāk samaksāt soda procentus.

adiabo 06.08.2013

Neaizmirstam ka
"1763. Procentu pieaugums apstājas:

1) kad vēl nesamaksāto procentu daudzums sasniedzis kapitāla lielumu, "
Tātad viss ko esat maksājis jau procentos kreditoru nekādā veidā neaptur uzkāpināt šos % atkal līdz pamatsummai.