Soho Credit - Draudi

Saņēmu labu vēstuli no sohocredit. Esmu vainīgs pats protams, ka nēsmu samaksājis kredītu laikā, bet attiecīgi firmai ir jāvēršas pārādu piedziņas firmā šādā gadījumā nevis jāsūta vēstu uz e-mailu, ka meklēs mani caur kaimiņiem un darba devēju. Muļķu kantoris.

Iekopēju priekš Jums zemāk vēstuli ko man nosūtija. Pievēršam uzmanību pēdējam teikumam.

Labdien, Cienītais SohoCredit.lv klient!

Atgādinam, ka Jūs kavējat kredīta atmaksu par 36 dienām. Lūdzu sazinieties ar Sohocredit.lv pa tālruni 66116000 vai e-pastu [slēpt]@sohocredit.com un vienojieties par aizdevuma un soda procentu atmaksu. Pretējā gadījumā būsim spiesti meklēt Jūs caur darba devēju, kaimiņiem.

Ar cieņu,SohoCredit.lv

R

Likumsargs 18.12.2012

Caur darba devēju un kaimiņiem, paziņām un draugiem kreditors nevar Jūs meklēt, jo to aizliedz likums. Kreditoram ir tiesības meklēt Jūs tikai pēc tām koordinātēm, ko Jūs esat devis noformējot līgumu.
Parādu gan vajag atdot, vai vismaz vienoties par tā atmaksas kārtību. Labāk nenokļūt pie parādu piedzinējiem, ja Jūs neorientējaties likumdošanā, jo piedzinēji Jūs čakarēs vēl vairāk, nekā aizdevējs!

Likumsargs 18.12.2012

Mūsu valstī piedzinēji strādā pēc principa - visas metodes labas, ja ir iespēja sasniegt vēlamo rezultātu.
Piedzinējs ir orientēts uz peļņu un ieinteresēts no Jums izpumpēt pēc iespējas vairāk naudas un ja Jūs neorientējaties likumos, viņam tas var arī izdoties!
VISI PIEDZINĒJI LATVIJĀ STRĀDĀ ĻOTI RUPJI, NEPROFESIONĀLI UN IR ĻOTI VĀJI JURIDISKAJĀS NIANSĒS!!!

Man pat iznāca atrast labu trumpi vēstulē, ko Creditreform, kura uzskata sevi par lieliem profesionāļiem, nosūtīja manam paziņam. Un ja lieta nonāktu līdz tiesai, tad varētu Creditreform sūdzēt par nepatiesas informācijas paziņošanu parādniekam, bet tas jau ir likumpārkāpums!
Creditreform darbinieks ļoti centās uzzināt ko tādu es esmu viņu sūtītajos paziņojumos atradis, bet es šiem atbildēju, ka jūs uzskatat sevi par profesionāļiem, lai tad Creditreform juristi arī pameklē, varbūt atradīs, ja smadzenes viņiem ir, tad jau atradīs!

Parāds gan nav brālis, tāpēc labāk vienojaties ar kreditoru par atmaksu!

G gustavs123 18.06.2013

Mums sai zina ir briesmigas kreditkompanijas, bet diemzel nekas nemainas, ari es saskaros ar so kompaniju, vini gan pilniba draudeja man

S susite 13.09.2013

Es arī esmu šokā tieši par šo kredīt iestādi.Kaut ari aiznēmos mazu summu tikai 50 ls ūzreiz nevarēju atdot tapēc pagarināju atmaksas termiņu un tā kādus trīs mēnešus.Biju dažas dienas kavejusi un jau atkal draudu vēstule par sūdzēšanu tiesā vai, lai samaksāju pagarinājuma termiņu kurš nekādi nedzēš parāda summu.Tā nu atkal samaksāju pagarinājumu.Nākosā menesi atnak rekins ar pamatsummu un soda procentiem kopā 88 ls un draudu vēstule nomaksāt dienas laikā vai liek tiesā.Uz lūgumu vienoties samaksai pa daļām saņēmu rupju noraidijumu.Tātad sanāk ka 50 ls vietā pirmais kredits bez maksas man ir jāatdod 3x pagarinājuma summa un pamatsumma ar procentiem 88, ..ls =apmēram 130 ls. Neaiznemieties nekādā gadijumā.