www.sudzibas.lv Soda pēc tautības? Sabiedriskā transporta kontrole

Soda pēc tautības? - Sabiedriskā transporta kontrole

Braucu Rīgā šodien autobusā un iekāpj kontrole, divas sievietes. Sēž veseli 4 krievvalodīgi jaunēkļi kuri nav samaksājuši par braucienu, bet kontrole pārbauda tikai cilvēkus kas sēž autobusa priekšā, jeb ap pirmajām 2 durvīm un paņemt ciet jaunas divas meitenes, bet tos puišus un mani nemaz nepārbaudīja un tā arī aizbraucām prom.
Kā tā var būt, ka pārbauda tikai pusi no pasažieriem, bet pārējos nepārbauda, lai gan sēž veseli 4 bezbiļetnieki un ņirdz. Tur jau pēc sejas var redzēt, ka tie ir nemaksātāji, bet tos nepārbauda un paņem ciet 2 jaunas meitenes.
Kur ir kāda vienlīdzība, godība?
Un jā. Dīvaini, bet puiši kā jau rakstīju ir krievvalodīgie un kontrole arī krievvalodīgā, bet aizturētās meitenes latvietes. Laikam viss skaidrs, kāpēc pat nepiegāja pie tiem puišiem. Es tiešām biju izbrīnīta, jo es kā godīga maksātāja, pasažiere, vēlos lai pārbauda arī citus un mani. Kāpēc tad jāmaksā tā nauda, ja pārbauda tikai tos kuri ir vistuvāk tai kontrolei? Vai tiešām grūti pakustināt savu pakaļu un pārbaudīt arī pārējos? Vai te šķiro pēc tautības?
Gribu piebilst, ka dzīvojam mēs Latvijā, valsts valoda ir latviešu un nācija galvenā ir latviešu tauta un tā tas viss ir un būs, tāpēc iedomīgi spītēt latvietēm, kamēr urlēni tusē autobusa beigās un ņirdz. Nu, nu, esmu pārsteigta.

J ja! 14.11.2011

marite! v zopu sebe zasunj svoju naciju i svoju stranu! Toze mne chestnaja grazdanka! Takuju bredjatinu napisatj! Dura ti!

I Ieva 14.11.2011

Māsiņ, nepārdzīvo tik ļoti, citādi atkal paliksi pliku pļešku!

I Ieva 14.11.2011

Māsiņ, tavai žopai arī tika pieaudzēti cūkas sari un pārējie atribūti?

Z Zinu 14.11.2011

Nu jūs esat te slimas vai kā, nu uzrakstīja kāds kaut ko un tāpēc uzreiz kaut kas pretīgs jāuzraksta, nevar kaut kā piezemētāk izteikties, vai arī tā ir jūsu dzīves norma, līmenis ļoti zems, pat vārdus valsts valodā nemākat uzrakstīt, bet kādu te par māsiņu gan nekaunaties saukāt

I Ieva 14.11.2011

Šī māsiņa ir slavenā Čangals Pleška, palasi par viņas "mākslas darbiem", varbūt pār tavu galvu arī nāks apskaidrība!

Z Zinu 14.11.2011

Nu lai kas viņa/viņš tur būtu un kādas muļķības rakstītu, jābūt tak bik augstāk par to, savādāk ar saviem kom. jūs ne ar ko īsti neatpaliekat jo ja ir intrese un ir gaidītais rezultāts kā šobrīd, tad arī tādi raksti būs un būs ...jo tas ka uzrakstat rujības jau nevienu neaptur tieši pretēji, tam gaidītais ir uz var berzēt palukstas labsajūtā par efektu kuru rada .

B Beta 14.11.2011

Gan jau kontrolieres, redzot, to attieksmi no jauniešiem, saprata, ka tāpat neko nepanāks no viņiem - tādi jau parasti ieņirdz sejā kontrolierēm (īpaši, ja ir tikai sievietes) un brauc tālāk, tad nu viņas meitenes izsēdināja - jo tās jau izkāps un sodu samaksās. Tā, ka pieņemu tautībai te nebija nozīmes.

S Sanita 15.11.2011

Autore, neraksti stulbumus! Nav te nekādas saistības ar tautību! Smiekli nāk!

G ghjkloiuyt 15.11.2011

qwertyuiop[';lkjhgtfrdesazxcvbnm, lpo98iuy7t5rew

G ghjkloiuyt 15.11.2011

wertyuiop[;lkjhgfdsaqwedcvbnmklpoiuytfdswqasxcvbnmjkoiuytgbvnjghbn

C Corax 17.11.2011

Latvijas Republikas Kriminallikuma 78.panta 1 daļa:

Par darbību, kas apzināti vērsta uz nacionālā, etniskā vai rasu naida vai nesaticības izraisīšanu - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz sešdesmit minimālajām mēnešalgām.

Kad tie paši kontrolieri izsakas par "krieviem, kuri māk tikai zagt un dzert", tas laikam uzskatāms par normu. Tāda kā dubultstandartu domāšana, nē ?

M māra 19.11.2011

No tiem čaļiem varēja dabūt pa seju, tāpēc arī uzklupa vieglākam upurim.

G gita 20.11.2011

Piekrītu Mārai. Lai gan godīgi tas nav, bet ko darīt. Divas sievietes kontrolieres negribēja sasieties ar 4 čaļiem...
Bet reids bija nozīmēts, ko viņām darīt? Vismaz jāizliekas, ka strādā. Suņa darbs.

F fuck marite 22.11.2011

Marite, tebe nado bilo samoj ukazatj kontroleram na etih 4 bezbiletnikov i pomo4 kontroleram ih vivesti iz transporta. togda bi oni tvoe labusjarskoe ebalo i nabili b ;) praviljnaja nawlasj tut, ovca

Z ziema 22.11.2011

nav jau nekāds brīnums!!

D Dakteris 26.11.2011

Daudzkart ari esmu ieverojis, ka Latviesu kontrolierem bailes no Urlam-krieviem...No cilveciskaa viedokla labi var saprast kontrolietres-sava veseliba dargaka!!! No krieviem labak pa gabalu!!!